X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/07/06
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

 استخدام  در شرکت معادن زغالسنگ کرمان

شرکت زغالسنگ کرمان  با درج اطلاعیه ای در سایت اینترنتی خود اعلام نموده است در نظر دارد برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود  با استناد به مجوزهای شماره های 8543 – 31 خرداد 91 و  8742 – 3 تیر 91 سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران تعداد 79 نفر  از بین برادران واجد شرایط،  بومی استان کرمان  را از طریق برگزاری آزمون کتبی ، مصاحبه فنی و تخصصی انجام گزینش و معاینات پزشکی به صورت قراردادی برای خدمت صرفا  در مناطق معدنی ( کار در تونل) شهرستان های  کوهبنان – زرند و راور  به شرح ذیل استخدام می نماید :

ردیف

مقطع رشته تحصیلی

گرایش

محل جغرافیایی خدمت

تعداد مورد نظر ( مرد)

1

پایان تحصیلات متوسطه

مناطق معدنی شرکت ( کار در تونل)

75

2

کارشناس مکانیک

تمام گرایش ها

مناطق معدنی شرکت ( کار در تونل)

4

 

الف : شرایط داوطلبان استخدام  

1-  شرایط عمومی

1-1-               تابعیت ایران و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران

1-2-              متدین بودن به یکی از ادیان رسمی کشور

1-3-              عدم سوء پیشینه کیفری ( نداشتن سابقه محکومیت قضایی که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی گردد) همچنین عدم اشتهار و محکومیت به فساد اخلاقی

1-4-              عدم اعتیاد به مواد مخدر

1-5-              تندستی و توانایی جسمانی و روانی برای انجام کاری که استخدام می شوند ( با تایید طب صنعتی شرکت)

1-6-              داشتن کارت انجام خدمت زیر پرچم یا معافیت دائم ( غیر پزشکی) کامپیوتری ( کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نمی باشد)

1-7-              عدم اشتغال به کار در مراکز آموزشی و موسسات دولتی و وابسته به دولت و نداشتن ممنوعیت استخدام

1-8-               عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاه و موسسات آموزش عالی و یا سایر مراکز آموزشی ( به صورت تمام وقت نیمه وقت و شبانه )

2-             شرایط سنی

حداکثر سن برای دارندگان  مدرک تحصیلی لیسانس 28 سال تمام متولدین 1 فروردین 64  به بعد حداکثرسن برای دارندگان مدرک دیپلم 25 سال تمام متولدین 1 فروردین 67 به بعد

تبصره 1 :  مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن داوطلب افزوده می شود.

تبصره 2:  مدت سابقه کار معتبر و مرتبط با مدرک تحصیلی  و شغل مورد نظر (برای لیسانس مکانیک ) حداکثر به میزان 5 سال به سقف  سن فوق افزوده می شود ( ارایه گواهی سابقه معتبر و پرداخت حق بیمه ایام یاد شده  الزامی است.)

تبصره 3 :

–        افراد دارای سابقه فوق به نسبت مدت سابقه کار، از امتیاز بالاتری برخوردار می باشند

–        شرط حداکثر سن در مورد ایثارگران با رعایت مورد ذیل افزایش می یابد.

–        افراد خانواده شهداء جانبازان ،آزادگان و مفقود الاثرها ( همسر، فرزندان، پدر و مادر، برادر و خواهر) تا میزان 5 سال .در هر حال و تحت هیچ شرایط حداکثر سن افراد دارایمدرک تحصیلی لیسانس با مراعات تبصره های فوق نباید از 35 سال و مدرک دیپلم از 27 سال بیشتر باشد.

–        سهمیه های استخدامی ایثارگران و فرزندان معظم شهدا مطابق قوانین مربوطه اعمال خواهد شد.

3-             بومی در سطح استان و سکونت دائم

بومی به داوطلبانی اطلاق میگردد که محل تولد آنان یا اینکه حداقل یک مقطع تحصیلی ( ابتدائی ، راهنمایی و دبیرستان ) را  در یکی از شهرستان های استان کرمان گذرانده و در حال حاضر ساکن استان باشند.

تبصره 1: بومیان ساکن در شهرستان های زرند، راور و کوهبنان از امتیاز بالاتری برخوردار می باشند.

تبصره 2:  شرکت زغالسنگ هیچ گونه تعهدی در قبال ایاب و ذهاب، اسکان و غذای پذیرفته شدگان نخواهد داشت .

4-             چگونگی ثبت نام  :

 داوطلبان در صورت داشتن شرایط لازم فرم درخواست موجود در سایت شرکت به آدرس www.coa1.kr.ir   را دریافت و تکمیل و به همراه مدارک مورد نیاز حداکثر تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخه 10 مهر 1391 با پست پیشتاز به نشانی کرمان – بلوار شهید آیت الله صدوقی – بلوار شهدای شرکت زغالسنگ کرمان – مرکز آموزش علمی و کاربردی زغالسنگ  کد پستی 7617914585 ارسال نمایند.

5-             مدارک مورد نیاز :

1-              فرم تکمیل شده درخواست ثبت نام ( موجود در سایت )

2-              تصویر کامل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و غیر پزشکی کامپیوتری  ( برابر با اصل)

3-              تصویر آخرین مدرک تحصیلی یا گواهی موقت فراغت از تحصیل ( برابر با اصل)

4-              تصویر کامل صفحات شناسنامه ( برابر با اصل)

5-              دو قطعه عکس 4×3 و پشت نویسی شده

6-              رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ 000/50  ریال به حساب 2202116240 بانک تجارت شعبه جمهوری کرمان

تذکرات مهم :

1-  به مدارک ارسالی توسط  متقاضیان دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر و پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده، همچنین مدارک معادل رشته مکانیک ترتیب اثر داده نخواهد شد .

2-   چنانچه در هر مرحله از بررسی ها مشخص شود داوطلب واجد شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده در آگهی نبوده است حتی در صورت توفیق در آزمون های مربوطه  ادامه رسیدگی به وضعیت استخدامی وی منتفی خواهد شد. و در صورت اشتغال به کار نیز با وی تسویه حساب خواهد شد

3-  از ارسال مدارک تحصیلی در رشته ها و گرایش های مشابه یا مواردی که جدول رشته های مورد نباز اعلام گردیده جدا خودداری گردد در غیر اینصورت تقاضای ارسال قابل بررسی نبوده و موضوع درخواست استخدام آنان منتفی خواهد بود.

4-   مدارک ارسالی مسترد نخواهد شد .

5-  تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان می بایست حداکثر تا پایان سال 1390 باشد

6-  تاریخ توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کتبی متعاقبا اعلام می گردد.

متقاضیان : جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند در ساعات اداری با شماره تلفن  2117735-0341 تماس حاصل  یا به سایت اینترنتی شرکت معادن زغالسنگ کرمان به آدرس www.COAL.KR.IR  مراجعه نمایند.

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام