X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1392/04/14
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

شرکت خدمات انرژی دانا (از شرکت های تابعه گروه انرژی دانا) جهت تکمیل کادر فنی و مهندسی خود و به منظور توسعه فعالیت های حوزه بهینه سازی مصرف انرژی، از افراد مستعد که دارای شرایط ذیل می باشند جهت همکاری در دفتر تهران دعوت می نماید:

–       کارشناس ارشد مهندسی برق، کارشناس ارشد مهندسی مکانیک و کارشناس ارشد مهندسی انرژی (ترجیحا لیسانس مهندسی برق قدرت یا لیسانس مهندسی مکانیک)

–       گذراندن دوره آموزشی مدیریت انرژی

–       توانایی کار گروهی و سرعت عمل در انجام وظایف محوله

–       توانایی انجام کار با نرم افزارهای تخصصی انرژی (همچون Energy Plus، PVSOL، TSOL، Hemer، Retsvreen، و یا نرم افزار های مشابه)

–       تسلط کافی به زبان انگلیسی

–       تجربه عملی در زمینه طراحی و ممیزی انرژی

–       توانایی و تجربه کافی در تهیه گزارش های علمی و فنی

متقاضیان واجد شرایط می توانند پس از تکمیل فرم "پرسشنامه استخدامی" موجود در سایت www.Danaesco.ir  رزومه خود را به آدرس DESco@danaenergy.irارسال نمایند.

خواهشمند است جهت تسریع در رسیدگی به درخواست های ارسالی، به عبارت "فنی و مهندسی" در محل موضوع ایمیل (Subject) اشاره گردد.

مهلت ارسال رزومه ها تا تاریخ 20 تیر 92 می باشد

بدیهی است ارسال رزومه هیچگونه حقی برای استخدام قطعی ایجاد نمی نماید و کلیه اطلاعات ارسالی محرمانه تلقی خواهد گردید.

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام