X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/02/24
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

استخدام قراردادی واحد پتاس

شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران براساس مجوز ماخوذه از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، در نظر دارد بمنظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحد پتاس خور و بیابانک تعداد 2 نفر را از بین افراد واجد شرایط دارای مدرک تحصیلی عنوان شغلی شده در جدول ذیل برای تصدی پست های سازمانی مربوطه پس از کسب موفقیت در مصاحبه تخصصی گزینش و معاینات پزشکی براساس ضوبط آیین نامه استخدامی مورد عمل بصورت قراردادموقت استخدام نماید.

ردیف

تخصص

مدرک تحصیلی

گرایش

جنسیت

تعداد

سابقه کار مرتبط

1

کارشناس محیط زیست و بهداش محیط

لیسانس محیط زیست، منابع طبیعی،بهداشت حرفه ای،بهداشت محیط،ایمنی صنعت،HSE

بهداشت

مرد

1

1سال

2

کارشناس ایمنی،بهداشت محیط،HSE

بهداشت حرفه ای،بهداشت محیط،ایمنی صنعت،HSE

کلیه گرایش ها

مرد

1

1سال

 

الف ـ شرایط عمومی و اختصاصی:

1.   تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران

2.   اعتقاد به یکی از ادیان رسمی کشور و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران

3.   دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم قانونی غیر پزشکی برای متقاضیان مرد(کارت یا برگ معافیت موقت قابل پذیرش نمی باشد)

4.   حداکثر سن متقاضیان تا تاریخ 91/02/31،35 سال تمام(متولدین 1356/03/01به بعد)

5.   عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوئ پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد (با تایید مراجع ذیصلاح) 

6.   عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاه و موسسات آموزش عالی و یا سایر مراکز آموزشی(بصورت تمام وقت، نیمه وقت یا شبانه)

7.   عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمان ها، شرکت ها و موسسات دولتی وابسته به دولت یا نهادهای انقلابی

8.   دارا بودن سلامت و توانایی کامل جسمانی و روانی برای انجام شغل محوله

ب ـ مدارک مورد نیاز برای ثبت نام:

1.   تصویر خوانا از کلیه صفحات شناسنامه عکس دار

2.   یک برگ تصویر خوانا از اصل آخرین مدرک تحصیلی با ذکر معدل در متن آن (به کلیه مدارکی که فاقد عنوان رشته تحصیلی و معدل کل باشند ترتیب اثر نخواهد شد.)

3.   یک برگ تصویر دو طرف کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم قانونی برای آقایان (بجز هر گونه معافیت پزشکی)

4.   گواهی سابقه کار

5.   مدارک صادره برای ایثارگران، خانواده معظم شهدا، بسیجیان فعال گردان های عاشورا و الزهرا و معلولین عادی حسب مورد از مراجع ذیربط

6.   یک برگ خلاصه سوابق کاری و آموزشی

7.   دو قطعه عکس 4*3 تمام رخ جدید و پشت نویسی شده(یک عکس بر روی برگ تقاضا الصاق شود)

8.   فرم تکمیل شده ثبت نام

ج ـ نحوه ارسال مدارک و مهلت ثبت نام:

متقاضیان واجد شرایط می توانند حداکثر تا پایان وقت اداری 91/02/31فرم ثبت نام را به همراه مدارک مورد نیاز ارسال نمایند. لازم به ذکر است:

1.   مدارک ارسالی پس از موعود مقرر پذیرفته نخواهد شد.

2.   تکمیل و ارسال فرم ثبت نام و مدارک برای داوطلبان که پیش از این و به هر طریق دیگری اعلام تمایل به خدمت در این شرکت نموده اند الزامی است.

3.   کلیه مدارک به نشانی اصفهان ـ شهرستان خور و بیابانک، واحد پتاس قسمت کارگزینی ارسال گردد.

    (روی پاکت نوشته شود برای استخدام)

 
   

 تذکرات مهم:

1.   فقط متقاضیان متولد یا ساکن استان های اصفهان و یزد می توانند در آزمون شرکت نمایند. بدیهی است داوطلبین ساکن و متولد شهرستان خور و بیابانک و شهرستان های همجوار از الویت برخوردار خواهند بود.

2.   دارندگان سابقه کار در زمینه ایمنی، محیط زیست، بهداشت، HSE، آتش نشانی و کمک های اولیه از اولویت برخوردار خواهند بود.

3.   به گواهی های ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در رشته های تحصیلی مورد نیاز و همچنین مدارک تحصیلی معادل ترتیب اثر داده نخواهد شد.

4.   در صورت پذیرش جهت مصاحبه با متقاضیان تماس حاصل خواهدشد.

5.   به مدارک داوطلبانی که اطلاعات غیرواقعی یا ناقص ارائه نمایند، ترتیب اثر داده نخواهد شد و چنانچه در هر مرحله از بررسی ها مشخص شود داوطلب واجد شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده در آگهی نبوده است حتی در صورت توفیق در آزمون های مربوطه، ادامه رسیدگی به وضعیت استخدامی وی منتفی خواهد شد و در صورت اشتغال به کار نیز با وی تسویه حساب بعمل خواهد امد.

6.    تاریخ اخذ مدرک تحصیلی داوطلبان می بایست قبل از تاریخ 90/02/31باشد.

7.   سهمیه های استخدامی ایثارگران و فرزندان معظم شهداء مطابق قوانین مربوطه اعمال خواهد شد.

8.   پس از بررسی مدارک و مصاحبه تخصصی بنا به نظر شرکت حداقل دو برابر ظرفیت مورد نیاز پذیرش شده و از ایین افراد برای طی مراحل استخدامی از قبیل گزینش، معاینات پزشکی و … دعوت بعمل خواهد آمد.

(بدیهی است قبولی در مصاحبه تخصصی، معاینات پزشکی، گزینش و سایر مراحل استخدامی ضمن رعایت سهمیه های مربوطه می باشد)

9.   از کلیه پذیرفته شدگان نهایی تعهدنامه محضری مبنی بر انجام خدمت به مدت حداقل 3 سال از تاریخ استخدام اخذ خواهد شد. عدم ارائه تعهد نامه یاد شده بمنزله انصراف از استخدام تلقی شده و قبولی فرد کان لم یکن اعلام خواهدشد.

10.                     شرکت فاقد هرگونه مهمانسرا، منزل سازمانی و سرویس ایاب و ذهاب بوده و تعهدی در قبال اسکان و ایاب و ذهاب پذیرفته شدگان نخواهد داشت .

در صورت انصراف پذیرفته شدگان پس از استخدام هزینه های مربوطه اخذ خواهد شد.

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام