X
کارفرما کارفرما هستم کارجو کارجو هستم

آگهی استخدام شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/02/24
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

استخدام قراردادی واحد پتاس

شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران براساس مجوز ماخوذه از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، در نظر دارد بمنظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحد پتاس خور و بیابانک تعداد 2 نفر را از بین افراد واجد شرایط دارای مدرک تحصیلی عنوان شغلی شده در جدول ذیل برای تصدی پست های سازمانی مربوطه پس از کسب موفقیت در مصاحبه تخصصی گزینش و معاینات پزشکی براساس ضوبط آیین نامه استخدامی مورد عمل بصورت قراردادموقت استخدام نماید.

ردیف

تخصص

مدرک تحصیلی

گرایش

جنسیت

تعداد

سابقه کار مرتبط

1

کارشناس محیط زیست و بهداش محیط

لیسانس محیط زیست، منابع طبیعی،بهداشت حرفه ای،بهداشت محیط،ایمنی صنعت،HSE

بهداشت

مرد

1

1سال

2

کارشناس ایمنی،بهداشت محیط،HSE

بهداشت حرفه ای،بهداشت محیط،ایمنی صنعت،HSE

کلیه گرایش ها

مرد

1

1سال

 

الف ـ شرایط عمومی و اختصاصی:

1.   تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران

2.   اعتقاد به یکی از ادیان رسمی کشور و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران

3.   دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم قانونی غیر پزشکی برای متقاضیان مرد(کارت یا برگ معافیت موقت قابل پذیرش نمی باشد)

4.   حداکثر سن متقاضیان تا تاریخ 91/02/31،35 سال تمام(متولدین 1356/03/01به بعد)

5.   عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوئ پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد (با تایید مراجع ذیصلاح) 

6.   عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاه و موسسات آموزش عالی و یا سایر مراکز آموزشی(بصورت تمام وقت، نیمه وقت یا شبانه)

7.   عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمان ها، شرکت ها و موسسات دولتی وابسته به دولت یا نهادهای انقلابی

8.   دارا بودن سلامت و توانایی کامل جسمانی و روانی برای انجام شغل محوله

ب ـ مدارک مورد نیاز برای ثبت نام:

1.   تصویر خوانا از کلیه صفحات شناسنامه عکس دار

2.   یک برگ تصویر خوانا از اصل آخرین مدرک تحصیلی با ذکر معدل در متن آن (به کلیه مدارکی که فاقد عنوان رشته تحصیلی و معدل کل باشند ترتیب اثر نخواهد شد.)

3.   یک برگ تصویر دو طرف کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم قانونی برای آقایان (بجز هر گونه معافیت پزشکی)

4.   گواهی سابقه کار

5.   مدارک صادره برای ایثارگران، خانواده معظم شهدا، بسیجیان فعال گردان های عاشورا و الزهرا و معلولین عادی حسب مورد از مراجع ذیربط

6.   یک برگ خلاصه سوابق کاری و آموزشی

7.   دو قطعه عکس 4*3 تمام رخ جدید و پشت نویسی شده(یک عکس بر روی برگ تقاضا الصاق شود)

8.   فرم تکمیل شده ثبت نام

ج ـ نحوه ارسال مدارک و مهلت ثبت نام:

متقاضیان واجد شرایط می توانند حداکثر تا پایان وقت اداری 91/02/31فرم ثبت نام را به همراه مدارک مورد نیاز ارسال نمایند. لازم به ذکر است:

1.   مدارک ارسالی پس از موعود مقرر پذیرفته نخواهد شد.

2.   تکمیل و ارسال فرم ثبت نام و مدارک برای داوطلبان که پیش از این و به هر طریق دیگری اعلام تمایل به خدمت در این شرکت نموده اند الزامی است.

3.   کلیه مدارک به نشانی اصفهان ـ شهرستان خور و بیابانک، واحد پتاس قسمت کارگزینی ارسال گردد.

    (روی پاکت نوشته شود برای استخدام)

 
   

 تذکرات مهم:

1.   فقط متقاضیان متولد یا ساکن استان های اصفهان و یزد می توانند در آزمون شرکت نمایند. بدیهی است داوطلبین ساکن و متولد شهرستان خور و بیابانک و شهرستان های همجوار از الویت برخوردار خواهند بود.

2.   دارندگان سابقه کار در زمینه ایمنی، محیط زیست، بهداشت، HSE، آتش نشانی و کمک های اولیه از اولویت برخوردار خواهند بود.

3.   به گواهی های ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در رشته های تحصیلی مورد نیاز و همچنین مدارک تحصیلی معادل ترتیب اثر داده نخواهد شد.

4.   در صورت پذیرش جهت مصاحبه با متقاضیان تماس حاصل خواهدشد.

5.   به مدارک داوطلبانی که اطلاعات غیرواقعی یا ناقص ارائه نمایند، ترتیب اثر داده نخواهد شد و چنانچه در هر مرحله از بررسی ها مشخص شود داوطلب واجد شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده در آگهی نبوده است حتی در صورت توفیق در آزمون های مربوطه، ادامه رسیدگی به وضعیت استخدامی وی منتفی خواهد شد و در صورت اشتغال به کار نیز با وی تسویه حساب بعمل خواهد امد.

6.    تاریخ اخذ مدرک تحصیلی داوطلبان می بایست قبل از تاریخ 90/02/31باشد.

7.   سهمیه های استخدامی ایثارگران و فرزندان معظم شهداء مطابق قوانین مربوطه اعمال خواهد شد.

8.   پس از بررسی مدارک و مصاحبه تخصصی بنا به نظر شرکت حداقل دو برابر ظرفیت مورد نیاز پذیرش شده و از ایین افراد برای طی مراحل استخدامی از قبیل گزینش، معاینات پزشکی و … دعوت بعمل خواهد آمد.

(بدیهی است قبولی در مصاحبه تخصصی، معاینات پزشکی، گزینش و سایر مراحل استخدامی ضمن رعایت سهمیه های مربوطه می باشد)

9.   از کلیه پذیرفته شدگان نهایی تعهدنامه محضری مبنی بر انجام خدمت به مدت حداقل 3 سال از تاریخ استخدام اخذ خواهد شد. عدم ارائه تعهد نامه یاد شده بمنزله انصراف از استخدام تلقی شده و قبولی فرد کان لم یکن اعلام خواهدشد.

10.                     شرکت فاقد هرگونه مهمانسرا، منزل سازمانی و سرویس ایاب و ذهاب بوده و تعهدی در قبال اسکان و ایاب و ذهاب پذیرفته شدگان نخواهد داشت .

در صورت انصراف پذیرفته شدگان پس از استخدام هزینه های مربوطه اخذ خواهد شد.

 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • پیشنهاد ویژه برای متقاضیان آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1396

  دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1386 ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی دستگاههای اجرایی در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

  دانلود فایل

 • پیشنهاد ویژه به متقاضیان آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال 1396

  استخدام وزارت نیرو

  دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی این بانک در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی را قورت بده !

   

  این مجموعه ارزشمند " از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی "  شامل :

  • نحوه بررسی آیتم های آگهی های استخدامی
  • آنالیز شرایط و تطبیق محتویات آگهی های استخدامی
  • نحوه نوشتن رزومه کاری جذاب و استاندارد
  • نمونه سوالات آزمونهای استخدامی شرکت های دولتی و خصوصی معتبر و بزرگ (بانکها، سپاه، آموزش و پرورش، ارتش، وزارت نیرو، تامین اجتماعی و ده ها سازمان دیگر )
  • بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی
  • سوالات مصاحبه استخدامی با جواب
  • بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی
  • تحلیل و بررسی معاینات پزشکی
  • و ده ها مورد دیگر

  که با مطالعه کامل این کتاب میتوانید با آمادگی کامل همراه با اعتماد بنفس عالی در آزمونها ، مصاحبه ها و مراحل گزینش انواع ارگان های دولتی و خصوصی شرکت کنید.

  دانلود این مجموعه ارزشمند و گرانبها

 • نمونه سئوالات عمومی استخدامی + پاسخ تشریحی

  این بسته شامل اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش طی سالهای اخیر به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی  میباشد .

  ین بسته نمونه سئوالات عمومی استخدامی برای آزمونهای پیش رو ، شامل موارد زیر میتواند بسیار مفید و کاربردی باشد و شما را با فضای کلی نمونه سئوالات مطرح شده در این آزمون ها آشنا نماید :

  • سومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی
  • آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  • آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی
  • آزمون استخدامی بانک ها و موسسات مالی و غیرمالی
  • آزمون استخدامی تامین اجتماعی
  • آزمون استخدامی وزارت نیرو
  • و سایر آزمون های استخدامی که دارای بخش سئوالات عمومی می باشند

  قطعا با مطالعه این نمونه سئوالات استخدامی ، بسیاری از سئوالات شما در خصوص منبع ، نوع و سطح سئوالات استخدامی مهم که از طریق سازمان سنجش کشور که از این به بعد همه ساله شاهد اجرای آن توسط این سازمان خواهیم بود ، پاسخ داده خواهد شد و می توانید شمایی کلی را در خصوص این آزمون های استخدام داشته باشید. و از طرفی با بررسی این سئوالات میزان تسلط خود را در مباحث مطرح شده ، خواهید سنجید و به طبع آن خود را برای آزمون های پیش رو آماده تر خواهید ساخت.

  دانلود این مجموعه مفید و با ارزش


  دیدگاه کاربران

  امکانات ویژه برای کارفرماها

  امکانات بسیار خاصی را برای کارفرمایان مهیا کرده ایم که می توانند بهینه تر و سریعتر از هر زمان دیگری به خواسته های خود در بخش جذب کارمند دست پیدا کنند

  مشاهده

  ثبت آگهی استخدام

  کارفرمایان با ثبت آگهی استخدامی خود در سایت و درج شرایط و خصوصیات کامل کارمندان خود در آن ، در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنند

  مشاهده

  رزومه کاری

  کارجویان با ثبت کامل رزومه خود و درج سوابق و توانایی های خود در آن ، شانس شان را برای بهتر دیده ترشدن و انتخاب شدن توسط کارفرمایان چند برابر می کنند

  مشاهده

  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام