ما را حمایت کنید
 

آگهی استخدام شرکت تجهیزات پزشکی در تهران

تاریخ انتشار: 1392/07/26
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
وضعیت آگهی:
غیر فعال
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

قابل توجه متخصصین محترم،   دانشجویان سال آخر رشته های  مرتبط و کلیه افراد که به نوعی در زمینه نرم افزار و سخت افزار های کامپیوتر ی  تخصص و علاقه مند به همکاری با یک شرکت بازرگانی با فعالیت بین المللی در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی و تحقیقاتی و پزشکی در سراسر ایران می باشند .

جهت همکاری  با یک شرکت تجهیزات پزشکی در تهران به  اشخاصی که تسلط و مهارت کافی در زمینه طراحی صفحات وب سایت  ، طراحی کاتالوگ  به صورت HTML   و تبلیغات در اینترنتی  دارند ( آشنایی یا تسلط به زبان انگلیسی یک امتیاز مهم  محسوب می شود) به صورت پاره وقت یا تمام وقت  دعوت به همکاری می کنیم  خواهشمند است نسبت به ارسال رزمه کاری و تحصیلی با ذکر شماره تماس خود  فقط  با ایمیل [email protected]  اقدام فرمایید  تا با شما تماس بگیریم .

بدیهی است اطلاعات کامل و کافی از توانایی ، امکانات و  کارایی ، مهارتها  و سوابق تحصیلات شما ، موجب  اولویت خواهد بود . از پاسخگویی به رزمه ها ناقص ، مختصر و بی ارتباط معذوریم .  پس از دریافت  رزرمه کامل شما ، کلیه اطلاعات شرکت به آدرس ایمیل  شما ارسال خواهد شد و به تمامی سوالات احتمالی شما پاسخ داده می شود . با تشکر شرکت تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی پکو – تهران – ایران  17/7/1392

اعتبار این آگهی از تاریخ درج در وب سایت کار یابی تا اطلاع ثانویه می باشد

مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

دیدگاه کاربران