X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1390/09/22
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

استخدام

شرکت بورس کالای ایران ( سهامی عام) از دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر در رشته های تحصیلی مدیریت مالی،مهندسی مالی،حسابداری،فناوری اطلاعات ( IT) و مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار و سخت افزار، ریاضی مالی و کلیه گرایش های مدیریت و علوم اقتصادی از دانشگاههای معتبر داخلی و خارجی با شرایط زیر و از طریق بررسی سوابق و صلاحیت های تخصصی  استخداممی نماید:

شرایط استخدام:

·                 دارندگان معدل کل 16 به بالا در اولویت استخدام قرار دارند.

·                 دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه . یا معافیت دائم برای متقاضیان مرد.

·                 تسلط به کار به رایانه و استفاده از نرم افزارهای عمومی . تخصصی مرتبط.

·                 آشنایی با زبان انگلیسی ( مکالمه و زبان تخصصی) در حد خوب.

داوطلبان واجد شرایط لازم است تا شرح سوابق تحصیلی و شغلی به همراه شماره تلفن تماس خود را از طریق پست الکترونیکی به نشانی edari@ime.co.irارسال نمایند. بدیهی است پس از بررسی سوابق و صلاحیت متقاضیان استخدام، وفق مقررات مربوطه از افراد موردنظر جهت انجام مصاحبه دعوت به عمل خواهد آمد.

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام