X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/02/31
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

شرکت آسیاناما  تولیدکننده  کپسول های CNG  خودرو  واقع در شهر صنعتی  لیا  قزوین  ،  در نظر دارد جهت تکمیل نیروی انسانی خود ، تعداد  147  نفر در مقاطع  تحصیلی به شرح جدول  ذیل از طریق برگزاری آزمون کتبی ، مصاحبه تخصصی و گزینش  به صورت قراردادی جذب نماید
شرایط داوطلبان


1- شرایط عمومی
1-1-  تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران و متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور
1-2- نداشتن سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی گردیده باشد
1-3- عدم اعتیاد به مواد مخدر به تایید مراجع ذیصلاح
1-4- عدم تعهد خدمت در سایر موسسات دولتی و غیر دولتی
1-5- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم
1-6- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روحی بر اساس تایید واحد طب کار شرکت


2- شرایط سنی :
2-1-
 حداکثر سن برای داوطلبان  دیپلم 24 سال  و فوق دیپلم 26 سال و لیسانس 30 سال و فوق لیسانس 32 سال
2-2- مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن داوطلبان افزوده خواهد شد
2-3- سابقه کار مفید و مرتبط در سایر  واحدهایی که  به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد به حداکثر سن داوطلب افزوده خواهد شد
تذکر : در هر حال و تحت هیچ شرایطی حدکثر سن ردیف های بالا برای دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم از 30 سال و فوق دیپلم از 32 سال و لیسانس و بالاتر از 40 سال نبایستی بیشتر باشد  .


3- شرایط معدل :
حداقل معدل برای داوطلبان با مدرک تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم 13 ، لیسانس 14 و فوق لیسانس 15 می باشد .

 

4- شرایط مدرک تحصیلی  :
4-1-
 مدرک دانشگاهی کسانی  برای شرکت در آزمون قابل قبول است که از طریق آزمون های سراسری دانشگاه های دولتی یا آزاد و یا آزمون خاص دانشگاه جامع علمی کاربردی که از طریق سازمان سنجش برگزار شده باشد  موفق به ورود به مراکز عالی شده باشند و یا از دانشگاه های معتبر خارج از کشور ، مدارک مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری را دریافت کرده باشند .
4-2- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع ، رشته و گرایش تحصیلی ، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد ( گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی برای حوزه نظام وظیفه مورد پذیرش نخواهد بود )
4-3- تایید مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم ، تحقیقات و فن آوری الزامی است
4-4-  مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد .
تذکر : مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام و کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ برگزاری آزمون باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی گیرد .


5- اولویت های جذب :
5-1-
  اولویت اول :  سابقه کار   ( افراد با سابقه کاری مفید و مرتبط با مشاغل مربوطه و به شرط احراز سایر شرایط در اولویت اول می باشند )
5-2- اولویت دوم :  خانواده های معظم شهدا ، جانبازان ، ایثارگران  ( در شرایط مساوی و برابر بودن امتیازات  از اولویت برخوردار خواهند بود )
5-3-  اولویت سوم :  داوطلبان بومی  ( در شرایط مساوی و برابر بودن امتیازات  در اولویت بعدی خواهند بود .  بومی به  افرادی گفته می شود که محل تولد و یا اخذ مدارک  دو مقطع تحصیلی  آنها از شهرها و مناطق استان قزوین باشد )
5-4- اولویت چهارم  :  معدل ( در شرایط مساوی بودن موارد فوق اولویت جذب با افرادی است که  دارای معدل بالاتری هستند )


6- نحوه  ثبت نام و شرکت در آزمون  و مدارک موردنیاز  :
6-1-
 داوطلبان پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در آگهی از تاریخ درج آگهی به مدت 10 روز می توانند جهت ثبت نام در آزمون و  اطلاع از شرایط استخدام  به آدرس اینترنتیwww.asianama.ir   مراجعه نمایند . و نسبت به تکمیل فرم درخواست همکاری اقدام و به آدرس ایمیل   info@asianama.ir   ارسال نمایند
6-2- تاریخ  و  مکان و نحوه برگزاری آزمون در سایت مذکور در تاریخ 31/02/1391 اعلام می گردد .

3-6- پرداخت  مبلغ 150000 ریال (  یکصدو پنجاه هزار ریال ) به حساب شماره 0207289527001  نزد بانک  صادرات (قابل واریز در کلیه شعب ) به نام شرکت تولید مخازن گاز طبیعی آسیا ناما به عنوان  هزینه های گزینش و ارائه اصل فیش واریزی در زمان آزمون

4-6- داوطلبان واجد شرایط باید شخصاً با در دست داشتن اصل شناسنامه عکسدار و یا کارت ملی و اصل فیش واریزی جهت ورود به جلسه آزمون مراجعه نمایند .
6-5– مدارک  استخدام  پس از  قبولی  در آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی  دریافت خواهد گردید .


7- موارد آزمون کتبی و نحوه محاسبات امتیازات :
آزمون کتبی هر رشته از دروس عمومی شامل ( هوش ، زبان انگلیسی ، اطلاعات عمومی و فن آوری اطلاعات ) و  مباحث  تخصصی  مشاغل مرتبط  می باشد .


8- تذکرات و نکات بسیار مهم :
8-1-
 چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در آزمون نماید ، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی ( حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال بکار ) موضوع بکارگیری وی منتفی خواهد شد .
8-2- بدیهی است پذیرش افراد منوط به قبولی در آزمون کتبی ، مصاحبه تخصصی ، معاینات پزشکی و تایید فرد توسط کمیسیون مربوطه و قبولی می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان جهت انجام مرحله بعدی دعوت بعمل خواهد آمد .
8-3-  مشاغل عملیاتی و تولیدی  بصورت شیفتی بوده و افراد متقاضی نباید مشکل شبکاری داشته باشند و از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند

 

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین آشنایی بیشتر با شرکت و محصولات آن میتوانید از آدرس اینترنتی    www.namacng.ir  استفاده نمایید

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام