X
کارفرما کارفرما هستم کارجو کارجو هستم

آگهی استخدام شرکت آسیاناما تولیدکننده کپسول های CNG خودرو واقع در شهر صنعتی لیا قزوین

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/02/31
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

شرکت آسیاناما  تولیدکننده  کپسول های CNG  خودرو  واقع در شهر صنعتی  لیا  قزوین  ،  در نظر دارد جهت تکمیل نیروی انسانی خود ، تعداد  147  نفر در مقاطع  تحصیلی به شرح جدول  ذیل از طریق برگزاری آزمون کتبی ، مصاحبه تخصصی و گزینش  به صورت قراردادی جذب نماید
شرایط داوطلبان


1- شرایط عمومی
1-1-  تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران و متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور
1-2- نداشتن سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی گردیده باشد
1-3- عدم اعتیاد به مواد مخدر به تایید مراجع ذیصلاح
1-4- عدم تعهد خدمت در سایر موسسات دولتی و غیر دولتی
1-5- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم
1-6- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روحی بر اساس تایید واحد طب کار شرکت


2- شرایط سنی :
2-1-
 حداکثر سن برای داوطلبان  دیپلم 24 سال  و فوق دیپلم 26 سال و لیسانس 30 سال و فوق لیسانس 32 سال
2-2- مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن داوطلبان افزوده خواهد شد
2-3- سابقه کار مفید و مرتبط در سایر  واحدهایی که  به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد به حداکثر سن داوطلب افزوده خواهد شد
تذکر : در هر حال و تحت هیچ شرایطی حدکثر سن ردیف های بالا برای دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم از 30 سال و فوق دیپلم از 32 سال و لیسانس و بالاتر از 40 سال نبایستی بیشتر باشد  .


3- شرایط معدل :
حداقل معدل برای داوطلبان با مدرک تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم 13 ، لیسانس 14 و فوق لیسانس 15 می باشد .

 

4- شرایط مدرک تحصیلی  :
4-1-
 مدرک دانشگاهی کسانی  برای شرکت در آزمون قابل قبول است که از طریق آزمون های سراسری دانشگاه های دولتی یا آزاد و یا آزمون خاص دانشگاه جامع علمی کاربردی که از طریق سازمان سنجش برگزار شده باشد  موفق به ورود به مراکز عالی شده باشند و یا از دانشگاه های معتبر خارج از کشور ، مدارک مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری را دریافت کرده باشند .
4-2- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع ، رشته و گرایش تحصیلی ، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد ( گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی برای حوزه نظام وظیفه مورد پذیرش نخواهد بود )
4-3- تایید مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم ، تحقیقات و فن آوری الزامی است
4-4-  مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد .
تذکر : مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام و کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ برگزاری آزمون باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی گیرد .


5- اولویت های جذب :
5-1-
  اولویت اول :  سابقه کار   ( افراد با سابقه کاری مفید و مرتبط با مشاغل مربوطه و به شرط احراز سایر شرایط در اولویت اول می باشند )
5-2- اولویت دوم :  خانواده های معظم شهدا ، جانبازان ، ایثارگران  ( در شرایط مساوی و برابر بودن امتیازات  از اولویت برخوردار خواهند بود )
5-3-  اولویت سوم :  داوطلبان بومی  ( در شرایط مساوی و برابر بودن امتیازات  در اولویت بعدی خواهند بود .  بومی به  افرادی گفته می شود که محل تولد و یا اخذ مدارک  دو مقطع تحصیلی  آنها از شهرها و مناطق استان قزوین باشد )
5-4- اولویت چهارم  :  معدل ( در شرایط مساوی بودن موارد فوق اولویت جذب با افرادی است که  دارای معدل بالاتری هستند )


6- نحوه  ثبت نام و شرکت در آزمون  و مدارک موردنیاز  :
6-1-
 داوطلبان پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در آگهی از تاریخ درج آگهی به مدت 10 روز می توانند جهت ثبت نام در آزمون و  اطلاع از شرایط استخدام  به آدرس اینترنتیwww.asianama.ir   مراجعه نمایند . و نسبت به تکمیل فرم درخواست همکاری اقدام و به آدرس ایمیل   [email protected]   ارسال نمایند
6-2- تاریخ  و  مکان و نحوه برگزاری آزمون در سایت مذکور در تاریخ 31/02/1391 اعلام می گردد .

3-6- پرداخت  مبلغ 150000 ریال (  یکصدو پنجاه هزار ریال ) به حساب شماره 0207289527001  نزد بانک  صادرات (قابل واریز در کلیه شعب ) به نام شرکت تولید مخازن گاز طبیعی آسیا ناما به عنوان  هزینه های گزینش و ارائه اصل فیش واریزی در زمان آزمون

4-6- داوطلبان واجد شرایط باید شخصاً با در دست داشتن اصل شناسنامه عکسدار و یا کارت ملی و اصل فیش واریزی جهت ورود به جلسه آزمون مراجعه نمایند .
6-5– مدارک  استخدام  پس از  قبولی  در آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی  دریافت خواهد گردید .


7- موارد آزمون کتبی و نحوه محاسبات امتیازات :
آزمون کتبی هر رشته از دروس عمومی شامل ( هوش ، زبان انگلیسی ، اطلاعات عمومی و فن آوری اطلاعات ) و  مباحث  تخصصی  مشاغل مرتبط  می باشد .


8- تذکرات و نکات بسیار مهم :
8-1-
 چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در آزمون نماید ، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی ( حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال بکار ) موضوع بکارگیری وی منتفی خواهد شد .
8-2- بدیهی است پذیرش افراد منوط به قبولی در آزمون کتبی ، مصاحبه تخصصی ، معاینات پزشکی و تایید فرد توسط کمیسیون مربوطه و قبولی می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان جهت انجام مرحله بعدی دعوت بعمل خواهد آمد .
8-3-  مشاغل عملیاتی و تولیدی  بصورت شیفتی بوده و افراد متقاضی نباید مشکل شبکاری داشته باشند و از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند

 

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین آشنایی بیشتر با شرکت و محصولات آن میتوانید از آدرس اینترنتی    www.namacng.ir  استفاده نمایید

 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • پیشنهاد ویژه برای متقاضیان آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1396

  دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1386 ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی دستگاههای اجرایی در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

  دانلود فایل

 • پیشنهاد ویژه به متقاضیان آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال 1396

  استخدام وزارت نیرو

  دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی این بانک در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی را قورت بده !

   

  این مجموعه ارزشمند " از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی "  شامل :

  • نحوه بررسی آیتم های آگهی های استخدامی
  • آنالیز شرایط و تطبیق محتویات آگهی های استخدامی
  • نحوه نوشتن رزومه کاری جذاب و استاندارد
  • نمونه سوالات آزمونهای استخدامی شرکت های دولتی و خصوصی معتبر و بزرگ (بانکها، سپاه، آموزش و پرورش، ارتش، وزارت نیرو، تامین اجتماعی و ده ها سازمان دیگر )
  • بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی
  • سوالات مصاحبه استخدامی با جواب
  • بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی
  • تحلیل و بررسی معاینات پزشکی
  • و ده ها مورد دیگر

  که با مطالعه کامل این کتاب میتوانید با آمادگی کامل همراه با اعتماد بنفس عالی در آزمونها ، مصاحبه ها و مراحل گزینش انواع ارگان های دولتی و خصوصی شرکت کنید.

  دانلود این مجموعه ارزشمند و گرانبها

 • نمونه سئوالات عمومی استخدامی + پاسخ تشریحی

  این بسته شامل اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش طی سالهای اخیر به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی  میباشد .

  ین بسته نمونه سئوالات عمومی استخدامی برای آزمونهای پیش رو ، شامل موارد زیر میتواند بسیار مفید و کاربردی باشد و شما را با فضای کلی نمونه سئوالات مطرح شده در این آزمون ها آشنا نماید :

  • سومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی
  • آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  • آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی
  • آزمون استخدامی بانک ها و موسسات مالی و غیرمالی
  • آزمون استخدامی تامین اجتماعی
  • آزمون استخدامی وزارت نیرو
  • و سایر آزمون های استخدامی که دارای بخش سئوالات عمومی می باشند

  قطعا با مطالعه این نمونه سئوالات استخدامی ، بسیاری از سئوالات شما در خصوص منبع ، نوع و سطح سئوالات استخدامی مهم که از طریق سازمان سنجش کشور که از این به بعد همه ساله شاهد اجرای آن توسط این سازمان خواهیم بود ، پاسخ داده خواهد شد و می توانید شمایی کلی را در خصوص این آزمون های استخدام داشته باشید. و از طرفی با بررسی این سئوالات میزان تسلط خود را در مباحث مطرح شده ، خواهید سنجید و به طبع آن خود را برای آزمون های پیش رو آماده تر خواهید ساخت.

  دانلود این مجموعه مفید و با ارزش


 • دیدگاه کاربران

  امکانات ویژه برای کارفرماها

  امکانات بسیار خاصی را برای کارفرمایان مهیا کرده ایم که می توانند بهینه تر و سریعتر از هر زمان دیگری به خواسته های خود در بخش جذب کارمند دست پیدا کنند

  مشاهده

  ثبت آگهی استخدامی توسط کارفرما

  کارفرمایان با ثبت آگهی استخدامی خود در سایت و درج شرایط و خصوصیات کامل کارمندان خود در آن ، در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنند

  مشاهده

  ثبت رزومه توسط کارجو

  کارجویان با ثبت کامل رزومه خود و درج سوابق و توانایی های خود در آن ، شانس شان را برای بهتر دیده ترشدن و انتخاب شدن توسط کارفرمایان چند برابر می کنند

  مشاهده

  نمونه سوال استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام