X
کارفرما کارفرما هستم کارجو کارجو هستم

آگهی استخدام شركت معدنی و صنعتی گل گهر

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1390/10/14
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

شركت معدنی و صنعتی گل گهر در نظردارد جهت نيروي انساني مورد نياز  خود ،شركتهاي تابعه و پيمانكاران تعداد 103  نفردرمقاطع  فوق ديپلم ، ليسانس و فوق ليسانس را از طريق برگزاري آزمون كتبي، مصاحبه تخصصي و گزينش به صورت قراردادي جذب نمايد.

 

شرايط داوطلبان

1- شرايط عمومي :

1-1- تابعيت دولت جمهوري اسلامي ايران و متدين به دين مبين اسلام و يا يكي از اديان رسمي كشور.

1-2- نداشتن سوء پيشينه كيفري كه موجب محروميت از حقوق اجتماعي گرديده باشد.

1-3- عدم اعتياد به مواد مخدر به تاييد مراجع ذيصلاح

1-4- عدم تعهد خدمت در ساير مؤسسات دولتي و غیر دولتی

1-5- داشتن كارت پايان خدمت وظيفه عمومي يا معافيت دائم

1-6- داشتن تندرستي و توانايي كامل جسمي و روحي براساس تاييد واحد طب كار شرکت معدنی و صنعتی گل گهر.

2- شرايط سني:

2-1- حداكثر سن براي داوطلبان فوق دیپلم  26سال (متولدين 1/1/64 وبعدازآن ) وبراي داوطلبان ليسانس 30 سال (متولدين 1/1/60 و بعد از آن) و براي داوطلبان فوق لیسانس 32 سال(متولدين 1/1/58 و بعد از آن)

2-2- مدت زمان خدمت سربازي به حداكثر سن داوطلبان افزوده مي شود.

2-3- سابقه كارمفيد ومرتبط درواحدهاي پيمانكاري شركت معدنی وصنعتی گل گهر كه به تائيد سازمان تامين اجتماعي رسيده باشدبه حداكثر سن داوطلب افزوده خواهد شد .

2-4- سابقه کار مفید و مرتبط برای رشته هائی که در جدول سابقه ذکر شده است به حداکثر سن داوطلب افزوده خواهد شد.

2-5- شرط حداكثر سن درمورد ايثارگران با رعايت موارد ذيل افزايش مي يابد .

2-5-1-  داوطلباني كه درجبهه هاي نبرد حق عليه باطل به صورت داوطلب خدمت نموده اندبه ميزان مدت حضور درجبهه وهمچنين درصورت مجروحيت ، مدت بستري شدن يا استراحت پزشكي آنان به سن آنها اضافه مي شود.

2-5-2-  داوطلباني كه درطول جنگ تحميلي به اسارت دشمن بعثي ويا گروههاي ضدانقلاب درآمده اندبه ميزان مدت اسارت وحضور درجبهه .

2-5-3-  افراد خانواده شهداء ، جاويدالاثرها (همسر، فرزندان) ، جانبازان بالاي 25% ،  وآزاد گان به مدت 5 سال .

تذكر: درهرحال وتحت هيچ شرايطي حداكثر سن مراعات رديفهاي بالا براي دارندگان مدرك تحصيلي  فوق ديپلم از 32 سال وليسانس وبالاتر از 40سال نبايستي تجاوز نمايد

3- شرايط معدل:

3-1- حداقل معدل براي داوطلبان با مدرك تحصيلي  فوق ديپلم 13 ، ليسانس14  و فوق ليسانس15  مي باشد.

4- شرايط مدرك تحصيلي:

4-1- مدارك دانشگاهي كساني براي شركت در آزمون قابل قبول است كه از طريق آزمون هاي سراسري دانشگاه هاي دولتي يا آزاد  ويا آزمون خاص دانشگاه جامع علمي كاربردي كه از طريق سازمان سنجش برگزار شده باشد موفق به ورود به مراكز آموزش عالي شده باشند و يا از دانشگاه هاي معتبر خارج از كشور، مدارك مورد تائيد وزارت علوم تحقيقات و فناوري را دريافت كرده باشند.

4-2- دارا بودن مدرك تحصيلي و يا گواهي فراغت از تحصيل كه در آن مقطع، رشته و گرايش تحصيلي، معدل و تاريخ فراغت از تحصيل ذكر شده باشد (گواهي تحصيلي يا لغو معافيت تحصيلي صادره براي حوزه نظام وظيفه مورد پذيرش نخواهد بود.)

4-3- تائيد مدارك فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي از سوي دفتر امور فارغ التحصيلان سازمان مركزي آن دانشگاه و فارغ التحصيلان خارج از كشور از طرف وزارت علوم، تحقيقات و فن آوري الزامي است.

4-4- مدارك تحصيلي فارغ التحصيلان دانشگاه پيام نور مي بايست از طريق سازمان مركزي پيام نور و با درج پذيرش از طريق آزمون سراسري و با ذكر معدل كل صادر گرديده باشد.

تذكر: مدارك داوطلباني كه تاريخ فراغت از تحصيل يا تاريخ پايان خدمت نظام و كارت معافيت دائم آنان بعد از تاريخ برگزاري آزمون باشد به هيچ وجه مورد پذيرش قرار نمي گيرد.

5- اولويت هاي جذب:

5-1- اختصاص 10% كل پذيرفته شدگان به افراد درجه يك خانواده معزز  شاهد و جانبازان بالاي 25% مي باشد مشروط براينكه حداقل 80%امتياز كل نفر آخرپذيرفته شده در آزمون راكسب كرده باشد .

5-2- در شرايط مساوي وبرابر بودن امتيازات به ترتيب اولويت با افراد بومي شهرستان سيرجان وساير شهرستانهاي استان كرمان مي باشد . (بومي به افرادي گفته مي شود كه محل تولد ويا محل اخذ دو مقطع تحصيلي آنها شهرها ومناطق استان كرمان باشد)

5-3- در شرايط مساوي الويت جذب با افرادي است كه داراي معدل بالاتري هستند.

6- مدارك مورد نياز و نحوه اقدامات جهت  ثبت نام و شركت در آزمون:

6-1- اصل رسيد حواله بانكي مبني بر پرداخت 200000 ريال (دويست هزار ريال ) به عنوان حق ثبت نام به حساب سپرده 2100003775 بانك ملت شعبه مركزي سيرجان (كد شعبه 46235 (به نام شرکت معدنی و صنعتی گل گهر  .6-2- داوطلبان پس از مطالعه دقيق شرايط مندرج در آگهي  از تاريخ 11/10/90 لغايت 20/10/90 ميتوانند جهت ثبت نام در آزمون ودريافت كد رهگيري از طريق سايت    www.golgohar.com  و www.azmoon.golgohar.com اقدام نمايند.

6-3- تاريخ دريافت كارت ، زمان ، مكان  و نحوه برگزاري آزمون در سايت مذكور اعلام مي گردد. 

6-4-   داوطلبان واجد شرايط بايد شخصاٌ همراه با در دست داشتن اصل شناسنامه عكسدار و يا كارت شناسايي معتبر جهت ورود به جلسه آزمون مراجعه نمايند.

7- موارد آزمون كتبي و نحوه محاسبه امتيازات :

7-1-آزمون كتبي هررشته از دروس عمومي شامل ( هوش ، زبان انگلیسی ، اطلاعات عمومي  , معارف اسلامی وفنآوری اطلاعات ) و دروس تخصصي همان رشته تحصيلي مي باشد .

7-2- 24% امتياز ازدروس عمومي و 36% امتيازاز دروس اختصاصي هر رشته و40% امتياز ازنمره مصاحبه فني وتخصصي لحاظ مي گردد .

7-3- امتياز آخرين نفرپذيرفته شده نبايد از 60% امتياز كل نفر اول كمتر باشد.

8 – تذكرات و نكات بسيار مهم:

8-1- چنانچه داوطلب با ذكر مشخصات غيرواقعي در فرم ثبت نام اقدام به شركت در آزمون نمايد با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدي( حتي در صورت پذيرش در آزمون و اشتغال به كار) موضوع بكارگيري وي منتفي خواهد شد.

8-2- بديهي است قبولي در آزمون كتبي به منزله جذب نهائي فرد نمي باشد بلكه مراحل جذب شامل قبولي در آزمون كتبي، مصاحبه تخصصي، معاينات پزشكي و تائيد فرد توسط كميسيون مربوطه  و قبولي درگزينش مي باشد كه در صورت پذيرش داوطلب در هر كدام از مراحل قيد شده از ايشان جهت انجام مرحله بعدي دعوت به عمل خواهد آمد.

8-3- كليه مشاغل عملياتي و توليدي بوده و افراد متقاضي بايد از نظر جسماني و فيزيكي توانايي انجام كار در مشاغل مورد نياز را دارا باشند.

8-4- محل شرکت معدنی و صنعتی  گل گهر كيلومتر 50 جاده شيراز – سيرجان مي باشد ونحوه اشتغال وتعيين محل خدمت افراد راشركت تعيين مي نمايد .


دانلود جدول مقاطع و رشته های مورد نیاز

ثبت نام

 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • پیشنهاد ویژه برای متقاضیان آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1396

  دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1386 ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی دستگاههای اجرایی در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

  دانلود فایل

 • پیشنهاد ویژه به متقاضیان آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال 1396

  استخدام وزارت نیرو

  دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی این بانک در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی را قورت بده !

   

  این مجموعه ارزشمند " از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی "  شامل :

  • نحوه بررسی آیتم های آگهی های استخدامی
  • آنالیز شرایط و تطبیق محتویات آگهی های استخدامی
  • نحوه نوشتن رزومه کاری جذاب و استاندارد
  • نمونه سوالات آزمونهای استخدامی شرکت های دولتی و خصوصی معتبر و بزرگ (بانکها، سپاه، آموزش و پرورش، ارتش، وزارت نیرو، تامین اجتماعی و ده ها سازمان دیگر )
  • بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی
  • سوالات مصاحبه استخدامی با جواب
  • بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی
  • تحلیل و بررسی معاینات پزشکی
  • و ده ها مورد دیگر

  که با مطالعه کامل این کتاب میتوانید با آمادگی کامل همراه با اعتماد بنفس عالی در آزمونها ، مصاحبه ها و مراحل گزینش انواع ارگان های دولتی و خصوصی شرکت کنید.

  دانلود این مجموعه ارزشمند و گرانبها

 • نمونه سئوالات عمومی استخدامی + پاسخ تشریحی

  این بسته شامل اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش طی سالهای اخیر به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی  میباشد .

  ین بسته نمونه سئوالات عمومی استخدامی برای آزمونهای پیش رو ، شامل موارد زیر میتواند بسیار مفید و کاربردی باشد و شما را با فضای کلی نمونه سئوالات مطرح شده در این آزمون ها آشنا نماید :

  • سومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی
  • آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  • آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی
  • آزمون استخدامی بانک ها و موسسات مالی و غیرمالی
  • آزمون استخدامی تامین اجتماعی
  • آزمون استخدامی وزارت نیرو
  • و سایر آزمون های استخدامی که دارای بخش سئوالات عمومی می باشند

  قطعا با مطالعه این نمونه سئوالات استخدامی ، بسیاری از سئوالات شما در خصوص منبع ، نوع و سطح سئوالات استخدامی مهم که از طریق سازمان سنجش کشور که از این به بعد همه ساله شاهد اجرای آن توسط این سازمان خواهیم بود ، پاسخ داده خواهد شد و می توانید شمایی کلی را در خصوص این آزمون های استخدام داشته باشید. و از طرفی با بررسی این سئوالات میزان تسلط خود را در مباحث مطرح شده ، خواهید سنجید و به طبع آن خود را برای آزمون های پیش رو آماده تر خواهید ساخت.

  دانلود این مجموعه مفید و با ارزش


  دیدگاه کاربران

  امکانات ویژه برای کارفرماها

  امکانات بسیار خاصی را برای کارفرمایان مهیا کرده ایم که می توانند بهینه تر و سریعتر از هر زمان دیگری به خواسته های خود در بخش جذب کارمند دست پیدا کنند

  مشاهده

  ثبت آگهی استخدام

  کارفرمایان با ثبت آگهی استخدامی خود در سایت و درج شرایط و خصوصیات کامل کارمندان خود در آن ، در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنند

  مشاهده

  رزومه کاری

  کارجویان با ثبت کامل رزومه خود و درج سوابق و توانایی های خود در آن ، شانس شان را برای بهتر دیده ترشدن و انتخاب شدن توسط کارفرمایان چند برابر می کنند

  مشاهده

  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام