X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/08/16
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

سومین آزمون اختصاصی دانشکده صدا و سیمای قم  برگزار می شود

معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده صدا و سیمای قم از برگزاری سومین آزمون اختصاصی این دانشکده خبر داد. عبدالله متقی زاده در گفت و گو با فارس، با اشاره به برگزاری آزمون اختصاصی دانشکده صدا و سیمایقم اظهار کرد: آزمون اختصاصی این دانشکده با توجه به هماهنگی های صورت گرفته با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می شود.

وی خاطر نشان کرد: آزمون اختصاصی دانشکده صدا و سیما در رشته های ادبیات نمایشی (فیلمنامه نویسی) تولید سیما و ارتباطات و دین و رسانه در مقطع کارشناسی ارشد برگزار می شود.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده صدا وسیمی قم ادامه داد: خواهران تنها مجاز به شرکت در رشته ادبیات نمایشی این آزمون هستند و در صورت دارا بودن شرایط می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی عنوان داشت: اکنون 50 نفر از خواهرات در رشته ادبیات نمایشی و بالغ بر 100 نفر از برادران در دانشکده صدا و سیمای قم در حال تحصیل هستند.

متقی زاده با اشاره به شرایط ثبت نام در آزمون اختصاصی دانشکده صدا و سیما گفت: افراد داوطلب شرکت در این آزمون باید حداقل مدرک سطح دو حوزه و سن کمتر از 30 سال باشند.

 وی یادآور شد: داوطلبان شرکت در آزمون اختصاصی دانشکده صدا و سیما تا 20 آبان فرصت دارند برای ثبت نام مدارک خود را به نشانی قم، بلوار امین دانشکده صدا و سیمای قم، صندوق پستی 3171/37185 یا پست الکترونیک  paziresh@qiu.ir    ارسال کنند.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده صدا و سیمای قم با بیان اینکه تاکنون بالغ بر 100 نفر از دانشکده صدا و سیما فارغ التحصیل شده اند، گفت: فارغ التحصیلان دانشکده صدا و سیمای قم مشکلی در زمینه اشتغال ندارند و پذیرفته شدگان این دانشکده بورسیه استخدامی سازمان صدا و سیما می شوند.

متقی زاده خاطر نشان کرد : با توجه به استقبال صورت گرفته این امکان وجود دارد که زمان ثبت نام و برگزاری آزمون با یک ماه تعویق برگزار شود.

وی عنوان  داشت: اخبار تکمیلی مربوط به سومین آزمون اختصاصی از طریق پایگاه اطلاع رسانی دانشکده صدا و سیمای قم به آدرس www.qiu.ir   در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

منبع خبر: بازارکار 9 آبان 1391

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام