X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

آگهی استخدام سازمان بازرسي كل كشور

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/06/05
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

 

فراخوان همكاري سازمان بازرسي كل كشور

در راستاي انجام وظايف و مأموريت‌هاي نظارتي بر دستگاه‌هاي اداري و اجرايي كشور، جهت تأمين نيروي انساني مورد نياز در تخصص‌هاي: عمران – صنايع و معادن – ثبت اسناد و املاك – قضايي و حقوق – بيمه و بانكها – تأمين اجتماعي – برق و الكترونيك- حسابرسي- ارتباطات و فن‌آوري -(it) – نيرو‌ – بازرگاني و تعاون- مالي و بودجه- بهداشت و درمان- نفت و پتروشيمي- امور مالياتي- شهرداري‌ها- امور اقتصادي- گمرك- درصورت دارا بودن حداقل معدل 15 با 3 سال سابقه كار تجربي براي دارندگان مدارك دكتراي تخصصي PHD و 5 سال براي فوق‌ليسانس و نيروهاي نخبه و استعدادهاي برتر كشور با شرايط مذكور دعوت به همكاري مي‌نمايد.

داوطلبان واجد شرايط مي‌توانند حداكثر تا 20 روز پس از تاريخ انتشار آگهي فرم ذيل را تكميل و به همراه مدارك لازم «2 قطعه عكس 4×3، تصاوير تمامي صفحات شناسنامه، آخرين مدرك تحصيلي، كارت ملي، كارت پايان خدمت، به همراه گواهي و احكام رسمي سوابق» به نشاني: تهران، خيابان آيت‌ا… طالقاني، تقاطع شهيد قرني، سازمان بازرسي كل كشور، اداره كل توسعه منابع انساني، كدپستي 1581715411 ارسال نمايند.
بديهي است درخواست‌هاي واصله، پس از بررسي جهت تكميل بانك اطلاعات متخصصان بازرسي مورد استفاده قرار گرفته و در صورت نياز به تخصص هر يك از افراد جهت مصاحبه و ارزيابي تخصصي با آنان تماس به عمل خواهد آمد.
ضمناً افرادي كه واجد يكي از شرايط(متاهل، معاف از رزم، تحت پوشش كميته امداد، تحت پوشش سازمان بهزيستي، خانواده ايثارگران) و مدارك تحصيلي فوق ليسانس و بالاتر با معدل بالاتر از 15 مي‌باشند مي‌توانند جهت همكاري بصورت طرح خدمت سربازي(امريه) اعلام آمادگي نمايند. همچنين به درخواست‌هاي فاقد مدارك فوق‌الذكر ترتيب اثر داده نميشود و مدارك ارسالي مسترد نخواهد شد.
ضمناً چنانچه تقاضا جهت همكاري در استاني غير از استان تهران مي‌باشد مقتضي است فرم تكميل شده و مدارك مذكور به اداره‌كل بازرسي استان موردنظر ارسال گردد.
 
 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • پیشنهاد ویژه برای متقاضیان آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1396

  دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1386 ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی دستگاههای اجرایی در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

  دانلود فایل

 • پیشنهاد ویژه به متقاضیان آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال 1396

  استخدام وزارت نیرو

  دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی این بانک در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی را قورت بده !

   

  این مجموعه ارزشمند " از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی "  شامل :

  • نحوه بررسی آیتم های آگهی های استخدامی
  • آنالیز شرایط و تطبیق محتویات آگهی های استخدامی
  • نحوه نوشتن رزومه کاری جذاب و استاندارد
  • نمونه سوالات آزمونهای استخدامی شرکت های دولتی و خصوصی معتبر و بزرگ (بانکها، سپاه، آموزش و پرورش، ارتش، وزارت نیرو، تامین اجتماعی و ده ها سازمان دیگر )
  • بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی
  • سوالات مصاحبه استخدامی با جواب
  • بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی
  • تحلیل و بررسی معاینات پزشکی
  • و ده ها مورد دیگر

  که با مطالعه کامل این کتاب میتوانید با آمادگی کامل همراه با اعتماد بنفس عالی در آزمونها ، مصاحبه ها و مراحل گزینش انواع ارگان های دولتی و خصوصی شرکت کنید.

  دانلود این مجموعه ارزشمند و گرانبها

 • نمونه سئوالات عمومی استخدامی + پاسخ تشریحی

  این بسته شامل اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش طی سالهای اخیر به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی  میباشد .

  ین بسته نمونه سئوالات عمومی استخدامی برای آزمونهای پیش رو ، شامل موارد زیر میتواند بسیار مفید و کاربردی باشد و شما را با فضای کلی نمونه سئوالات مطرح شده در این آزمون ها آشنا نماید :

  • سومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی
  • آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  • آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی
  • آزمون استخدامی بانک ها و موسسات مالی و غیرمالی
  • آزمون استخدامی تامین اجتماعی
  • آزمون استخدامی وزارت نیرو
  • و سایر آزمون های استخدامی که دارای بخش سئوالات عمومی می باشند

  قطعا با مطالعه این نمونه سئوالات استخدامی ، بسیاری از سئوالات شما در خصوص منبع ، نوع و سطح سئوالات استخدامی مهم که از طریق سازمان سنجش کشور که از این به بعد همه ساله شاهد اجرای آن توسط این سازمان خواهیم بود ، پاسخ داده خواهد شد و می توانید شمایی کلی را در خصوص این آزمون های استخدام داشته باشید. و از طرفی با بررسی این سئوالات میزان تسلط خود را در مباحث مطرح شده ، خواهید سنجید و به طبع آن خود را برای آزمون های پیش رو آماده تر خواهید ساخت.

  دانلود این مجموعه مفید و با ارزش


  دیدگاه کاربران

  امکانات ویژه برای کارفرماها

  امکانات بسیار خاصی را برای کارفرمایان مهیا کرده ایم که می توانند بهینه تر و سریعتر از هر زمان دیگری به خواسته های خود در بخش جذب کارمند دست پیدا کنند

  مشاهده

  خدمات کارفرمایان

  کارفرمایان با درج آگهی خود در سایت و درج شرایط و خصوصیات کامل کارمندان خود در آن ، در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنند

  مشاهده

  رزومه کاری

  کارجویان با ثبت کامل رزومه خود و درج سوابق و توانایی های خود در آن ، شانس شان را برای بهتر دیده ترشدن و انتخاب شدن توسط کارفرمایان چند برابر می کنند

  مشاهده

  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام