X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/03/21
تعداد دیدگاه: 2 دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

* شرايـط عمـومي استخـدام :

– اعتقاد به مباني نظام جمهوري اسلامي ايران .

– التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران .

– تديّن به دين مبين اسلام يا يكي از اديان رسمي كشور مصرح در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران .

– تابعيت نظام جمهوري اسلامي ايران .

– داشتن كارت پايان خدمت نظام وظيفه عمومي يا معافيت دايم از خدمت ( ويژه برادران ) .

– عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر و نداشتن سابقه محكوميت جزايي موثر .

– دارا بودن توانايي جسمي و رواني متناسب با رشته شغلي مورد تقاضا .

– نداشتن منع استخدام در دستگاههاي دولتي به موجب آراء مراجع قانوني .

– داوطلبين استخدام نبايد از مستخدمين رسمي ، ثابت و پيماني يا بازخريد خدمت ديگر دستگاههای دولتی باشند .

 

* شرايط اختصاصي استخـدام :

– تنها نيروهاي قراردادي تمام وقت دستگاههاي اجرايي مشمول قانون مديريت خدمات كشوري مي توانند متقاضي شركت در آزمون  استخدام پيماني باشند .

* تبصره :سابقه خدمت قراردادي متقاضيان استخدام نبايد بيش از « ده سال » باشد .

– دارا بودن مدرك تحصيلي كارشناسي و كارشناسي ارشد و دكترا در رشته هاي تحصيلي مندرج در جدول شرايط احراز آگهي الزامي است . ضمناً تاریخ فراغت از تحصیل کلیه متقاضیان شرکت در آزمون می بایست قبل از تاریخ انتشار آکهی  باشد .

-حداقل سن داوطلبان براي شركت درآزمون تا تاريخ انتشار آگهي « 20 سال » وحداكثر سن « 40سال » مي باشد.

 

* نحوه ثبت نام و ارسال مدارك :                        

– ثبت نام از طريق اينترنت انجام خواهد شد لذا متقاضيان واجد شرايط مي بايست به سايت  "www.Azmoon.Intavat.ir"( بخش آزمون استخدامی ) مراجعه و فرم ثبت نام را حداکثرتا تاریخ
« 1 / 4 /1391» تكميل نمايند و نسبت به واريز مبلغ «  000/60 ريال »به صورت آنلاین و از طریق کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب به عنوان حق شركت در آزمون هاي توانمندي عمومي وتخصصي داوطلبان استخدام اقدام نمايند . ( ايثارگران از پرداخت 50%  مبلغ مذكور و فرزندان شاهد از هزينه ثبت نام معاف مي باشند . )

 

 

* انجام مراحل ثبت نام توسط داوطلب استخدامي موجب ايجاد تعهد استخدامي براي دستگاه نمي گردد .

* نظر به اينكه ثبت نام به صورت اينترنتي صورت مي پذيرد و بررسي مدارك ارسالي و تطبيق آنها با شرايط مندرج در آگهي استخدام پيماني پس از مرحله صدور كارت صورت مي گيرد لذا صدور كارت ورود به جلسه آزمون موجب ايجاد تعهد استخدامي براي دستگاه نمي گردد .

 

* مدارک مورد نیازي که می بایست از طریق اینترنت ثبت و به صورت الکترونیکی ارسال گردد :

1-  عكس 4×3 جدید با فرمت ( DPI 75) JPG، حداکثر 160 کیلو بایت .

2-تصویر صفحه اول شناسنامه و در صورت توضیحات تصویر صفحه آخر ( بافرمت JPG) .

3-  تصویر کارت ملی ( با فرمتJPG ) .

4-  تصویر آخرین مدرک تحصیلی دانشگاهی ( با فرمت JPG) .

5-تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی ویا معافیت قانونی دائم برای آقایان ، بافرمت JPG

6-  مدارک دال بر ایثارگری و معلولین عادی حسب مورد از مراجع ذیربط . 

7-  گواهي اشتغال با ذكر ميزان سابقه مدت خدمت كه به تاييد اداره مربوطه و يا مراجع ذيصلاح رسيده باشد

( با فرمتJPG ) .

8-  تصوير آخرين قرارداد در سال «1390 » جهت كليه متقاضيان ( با فرمتJPG ) .

·        به مدارك ارسالي ناقص ترتيب اثر داده نخواهد شد .

·        وجوه پرداختي به هيچ عنوان مسترد نمي شود .

·  متقاضي شركت در آزمون مي بايست بعد از پايان ثبت نام الكترونيكي ( به صورت اينتر نتي )
کد رهگیری خود را یاداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهدارد . ضمناً ورودمجدد به سایت و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و اطلاع از نتیجه آزمون فقط با  استفاده از
کد رهگیری امکان پذیر خواهد بود . 

 

* تاريخ توزيع كارت  ومحل برگزاري  ونحوه اعلام نتایج مرحله اول آزمون :

– كارت ورود به جلسه آزمون از طريق سايت مذكور ، از تاريخ 20/4/91تا  تاريخ 21/4/91 قابل دسترسي و پرینت می باشد . زمان و محل برگزاري آزمون در هنگام ارایه كارت به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد .

* نتايج آزمون مرحله اول بر اساس (3)  برابر ظرفیت پذيرش ، در موعد مقرر در پايگاه اطلاع رساني مذکور
(www.Azmoon.Intavat.ir)اعلام خواهد شد .

 

* موارد آزمون عبارتـند از :

الف):آزمون توانمنديهاي عمومي، شامل : 1- معارف اسلامي 2- رياضي وآمار مقدماتي3- زبان انگليسي عمومی 4- اطلاعات سياسي و اجتماعي و مبانی قانونی 5- زبان و ادبيات فارسي 6- فن آوری اطلاعات .

* آزمون عمومی به تعداد 100 سوال و به صورت چهار گزینه ای ( با اعمال نمره منفی برای پاسخ غلط ) طراحی خواهد شد .

* اقلیت های دینی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر موارد امتحان
توزیع می شود.

ب) : آزمون تخصصي:شامل سئوالات مرتبط با رشته تحصيلي و رشته شغلي متقاضي خواهد بود .

* براي رشته شغلي "مامور تشخيص ماليات": «  حسابداري ، اقتصاد ، مديريت ، قانون محاسبات عمومي ، قوانين  مالياتي ، قانون مالياتهاي مستقيم ، قانون ماليات بر ارزش افزوده ، آئين دادرسي مالياتي ، قانون مدني ، قانون تجارت و بورس » وبراي "كارشناس حقوقي"و"كارشناس تحليلگر سيستم"، "كارشناس سخت افزار""كارشناس نرم افزار"  و "كارشناس شبكه"در ارتباط با رشته تحصيلي و رشته شغلی مورد تقاضا خواهد بود .

* آزمون اختصاصی نیز به تعداد 100 سوال به صورت چهار گزینه ای ( با اعمال نمره منفی برای پاسخ غلط )  طراحی خواهد شد .

 

* تذكرات :

1- تذكر مهّم :

1/1-  ازکل مجوز استخدامی ،« 30 درصد »آن برای استخدام ایثارگران اختصاص دارد که «25 درصد»آن به :
« جانبازان ، آزادگان فاقد شغل ، فرزندان و همسران شهداء و جانبازان ( 25 درصد و بالاتر ) و فرزندان و همسران آزادگان بالاي يكسال اسارت »و « 5 درصد »سهميه استخدامي باقیمانده را نيز به : « رزمندگان با سابقه حداقل (6) ماه حضور داوطلبانه در جبهه و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زير ( 25 درصد ) و آزادگان زير (1) سال اسارت و خواهران و برادران شهداء »اختصاص داده خواهد شد . انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده « 5 درصد » به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهد شد .

* ايثارگران عزيز ، به منظور استفاده از سهميه هاي در نظر گرفته شده براي ايشان ، می بایست نسبت به اسکن و ارسال الکترونیکی تصاوير كارت شناسايي ، معرفي نامه ، تاييديه و مدارك مربوطه اقدام لازم
به عمل آورند .

 

2/1- استخدام مازاد بر سهمیه ایثارگران ، از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت .

3/1- ایثارگرانی که از بنیاد شهید و امورایثارگران کارت شناسایی دارند وافراد وابسته به آنان درصورت ارائه تصویر آن نیازی به اخذ وارائه گواهی ازبنیاد مذکورندارند .

2-معلولين عادي به شرط دارا بودن شرايط عمومي مندرج در آگهي و شرکت در آزمون و کسب حد نصاب نمره ،
به ترتیب نمره فضلی از محل « 3 درصد »سهميه قانوني و با معرفي نامه از سازمان بهزيستي برخوردار خواهند بود .

* معلولين عزيز ، به منظور استفاده از سهميه هاي در نظر گرفته شده براي ايشان ، می بایست نسبت به اسکن و ارسال الکترونیکی تصاوير مدارک مربوط به سهمیه بهزیستی اقدام لازم به عمل آورند .

3-اولویت انتخاب داوطلبان در شرایط یکسانبه ترتیب با نیروهای قراردادي سازمان امورمالیاتی کشور خواهد بود .

4- داوطلبان نبايد از جمله افرادي باشند كه به موجب مراجع قضايي و ذيصلاح از خدمت دولتي منع شده باشند .

5- اخذ تائیدیه مدارك تحصيلي متقاضیان استخدام در صورت پذیرفته شدن در امتحان حداکثر دو ماه پس از اعلام نتیجه از دانشگاه مربوط انجام خواهد شد .

6- مدارک تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامي برای پذيرفته شدگان در آزمون مي بايست حداكثر دو ماه پس از اعلام نتيجه به تائيد سازمان مركزي دانشگاه مزبور برسد .

7-انتخاب داوطلبان استخدام براي انجام مصاحبه تخصصي حداكثر به ميزان « 3 برابر ظرفيت پذيرش » مورد نياز از ميان افرادي كه حد نصاب نمره آزمون عمومي ( به ميزان 60 % درصد كل نمره آزمون عمومی ) را كسب كرده اند بر اساس بالاترين نمره فضلي آزمون تخصصي انجام خواهد شد .

8-کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون توانمدیهای عمومی ، صرفاً به منزله تایید صلاحیت عمومی و تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچ گونه حق استخدامی براي داوطلبان ایجاد نمی کند و انتخاب داوطلبان بر اساس نمرات آزمون تخصصی و با رعایت اولویت های مقرر صورت می پذیرد .

9-به مدارك ارسالي توسط دانشجويان و دارندگان مدارك تحصيلي بالاتر و پايين تر از مقاطع تحصيلي اعلام شده در شرايط احراز مشاغل مذكور در آگهي و همچنين مدارك معادل ( به استثناي دارندگان مدارك تحصيلي معادل صادره از دانشگاهها و موسسات آموزش عالي كشور كه در آزمون جامع سنجش آموزش كشور شركت نموده و قبول شده اند و گواهي مبني بر امكان ادامه تحصيل در مقاطع بالاتر با ارزش علمي دارند . ) ترتيب اثر داده نخواهد شد .

 

10- داوطلبان پذیرفته شده در صورت تمدید قرار داد براساس قوانین ومقررات ، حداقل به مدت پنج سال از تاریخ استخدام متعهد به ارائه خدمت در محلی که استخدام می شوند ، خواهند بود .

11-  مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی بر عهده داوطلب خواهد بود لذا چنانچه در هر مرحله از ثبت نام  و جذب  محرز شود كه داوطلب اطلاعات خلاف داده و يا فاقد شرايط مندرج در آگهي بوده است از انجام مراحل بعدي محروم شده و حتی در صورت صدور حکم  استخدام پيماني نيز حکم مذکور لغو ، از كار اخراج و به مراجع قضايي معرفي خواهد شد .

12-لیست نهایی پذیرفته شدگان پس از تائید صلاحیت توسط هسته گزینش اعلام می گردد . بدیهی است جذب نیروها بر اساس لیست نهایی پذیرفته شدگان قابل انجام می باشد .

13-پذیرفته شدگان با اولويت اصلی آزمون پس از ابلاغ نتایج نهایی حداکثر یک ماه فرصت خواهند داشت جهت تکمیل مدارک و طی مراحل قانونی استخدام به واحد مربوطه مراجعه نمایند . درصورت عدم مراجعه در مهلت مقرر و
یا انصراف پس از شروع به کار ، از پذیرفته شدگان با اولويت ذخیره جهت شروع به کار دعوت بعمل خواهد آمد .

14-انتخاب نهايي پذيرفته شدگان پس از موفقيت در كليه مراحل مصاحبه و گزينش صورت خواهد گرفت و تا قبل از صدور احكام  استخدام پيماني پذيرفته شدگان حقي براي آنان ايجاد نخواهد شد .

 

تذكر مهّم :

*شركت كنندگان در آزمون استخدام پيماني شاغل در دستگاههاي اجرايي مستقر در شهر و استان تهران ، مجاز به انتخاب عناوين و رشته هاي شغلي مرتبط با مدرك تحصيلي ايشان در « كليه شهرستانهاي مندرج در جداول آگهي استخدام پيماني » مي باشند .

*شركت كنندگان در آزمون استخدام پيماني شاغل در دستگاههاي اجرايي مستقر در استانها ( به غير از شهر و استان تهران ) « تنها مجاز به انتخاب عناوين و رشته هاي شغلي مرتبط با مدرك تحصيلي ايشان در شهرستانهاي استان محل خدمت خود مندرج در جداول آگهي استخدام پيماني  » مي باشند .

 

فایل دفترچه راهنمای آزمون-پی دی اف

فایل دفترچه راهنمای آزمون-وورد

جدول شغل ها و موقعیت جغرافیایی استخدامی-پی دی اف

جدول شغل ها و موقعیت جغرافیایی استخدامی-وورد

 

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام