ما را حمایت کنید
 

آگهی استخدام در مقاطع مختلف تحصيلي در شرکتهاي پتروشيمي مستقر در عسلويه

تاریخ انتشار: 1391/09/11
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
وضعیت آگهی:
غیر فعال
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

 

پذيرش نيرو در مقاطع مختلف تحصيلي در شرکتهاي پتروشيمي مستقر در عسلويه

به آگاهی می رساند شرکت های پتروشیمی مستقر در منطقه عسلویه شامل دماوند، مبین، نوری، پایانه ها و مخازن و عملیات غیرصنعتی پازارگاد (که در حال واگذاری می باشند) به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در مقاطع و رشته های تحصیلی مختلف از بین متقاضیان واجد شرایط ذکور از افراد بومی استان بوشهر و هرمزگان برابر مقررات ( تامین نیروی مذبور70% کاردانی، 60% کارشناسی و 50% کارشناسی ارشد و بالاتر) و مابقی نیاز از سایر استانها به صورت قرارداد کار مدت موقت (تامین اجتماعی) از طریق برگزاری آزمون کتبی و روانشناختی در تاریخ 24/09/91 ، مصاحبه فنی و تخصصی ، طب صنعتی و گزینش دعوت به همکاری می نماید.

لذا داوطلبان به منظور آگاهی از شرایط استخدام و آزمون می توانند از تاریخ 8/9/91 لغایت 18/9/91 به نشانی اینترنتی www.pazargad.org  مراجعه و ثبت نام نمایند.

همچنین همکاران گرامی متقاضی تعدیل مدرک تحصیلی نیز می توانند با مراجعه به نشانی پایگاه اینترنتی مزبور پس از کسب اطلاعات لازم در خصوص نحوه ثبت نام و شرکت در آزمون به منظور تعدیل مدرک تحصیلی اقدام به ثبت نمایند.

شرایط سنی :

حداکثر برای داوطلبان مقاطع کاردانی 26 سال (متولدین 1/1/65 به بعد) ، کارشناسی 30 سال (متولدین 1/1/61 به بعد) و کارشناسی ارشد و دکتری 34 سال ( متولدین 1/1/57 به بعد) می باشد.

شرایط معدل :

حداقل معدل برای داوطلبان با مدرک تحصیلی کاردانی و کارشناسی 13 و کارشناسی ارشد و دکتری 15 می باشد.

تاریخ و نحوه ثبت نام:

متقاضیان دعوت به همکاری می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جزئیات به کارگیری و تبصره های مربوط به شرایط سن، معدل و همچنین ثبت نام جهت شرکت در آزمون کتبی ، از تاریخ 8/9/91 لغایت 18/9/91 به پایگاه اینترنتی www.pazargad.org مراجعه نمایند.

تذکر 1:

از داوطلبین محترم درخواست می شود کلیه اطلاعات مندرج در فرم ثبت نام را به طور واقعی و دقیق تکمیل نمایند و اصل بر صحت مندرجات می باشد و در صورتی که با بررسی در هر مرحله مربوط به هر یک از موارد، خلافی ثابت شود از ادامه سایر اقدامات جذب جلوگیری و موضوع همکاری منتفی خواهد شد و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

تذکر 2:

داوطلب می بایست پس از ثبت نام ، کد رهگیری خود را اخذ نموده و جهت اطلاع از شماره صندلی و محل آزمون ، در تاریخ 22/9/91 به سایت فوق مراجعه و نسبت به اخذ برگه ورود به جلسه آزمون اقدام و برگ مزبور را در روز برگزاری آزمون کتبی به مسئولین مربوط ارائه نماید.

تذکر 3:

برگه فوق به عنوان مجوز ورود به جلسه آزمون  (کارت ورود به جلسه) محسوب می گردد و همراه داشتن آن برای شرکت در جلسه آزمون کتبی الزامی است.

تذکر 4:

فرزندان محترم شاهد ، فرزندان محترم جانبازان 25% و بالاتر و فرزندان محترم آزاده با بیش از یک سال اسارت واجد شرایط جهت استفاده از سهمیه مربوطه، به منظور استخدام به بنیاد شهید و امور ایثارگران مرکز استان های محل سکونت خود مراجعه و از طریق پایگاه اینترنتی www.pazargad.org  اقدام به ثبت نام نمایند.

مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

دیدگاه کاربران