ما را حمایت کنید
 

آگهی استخدام در مجتمع فنی نرم افزار های تخصصی ایران

تاریخ انتشار: 1392/12/19
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
وضعیت آگهی:
غیر فعال
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

آگهی استخدام در مجتمع فنی نرم افزار های تخصصی ایران

مجتمع فنی آموزش نرم افزار های تخصصی ایران با همکاری سازمان فنی حرفه ایی کشور و وزارت صنایع و معادن اقدام به برگزاری دوره های تخصصی و فوق  تخصصی نرم افزارهای مهندسی و پر کاربرد در رشته های مختلف برای مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا کرده است.

شبکه آموزش این مجتمع در ایران یکی از منحصر به فردترین و تخصصی ترین شبکه های آموزش نرم افزار بوده و همکاران این مرکز آموزشی از اساتید هیئت علمی دانشگاه های معتبر ایران، فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکترا می باشد. این مرکز در حال حاضر در حال تدوین استاندارها و سرفصل های آموزشی بوده و تا کنون دوره های بسیار زیادی را برگزار کرده است.

برخی از نرم افزار های تخصصی این مرکز آموزشی عبارتند از:

برق الکترونیک و کنترل(Proteuse  ،  MATLAB، Visual C#،  PSpice ، OrCad، Bascom AVR، Express PCB،  Multisim، ProfiCAD، Simatic step7، Code Vision AVR، PICbasic Pro،) برق قدرت(DIALux، PSCAD، Cyme،Etap ، Neplan، Digsilent ، EPLAN) عمران(، AutoCAD، ETABS، Staad Pro2007 ، XSteel، CSiBridge،CSI Section Builder 8.1.1) معماری(3D Max، Rhinoceros، Autodesk Inventor 20012،  Catia،  AutoCAD EPANET ، DAMS ، Working Model ،LS-DYNA ، Ansys ، AUTODYN ، Solidthinking ، Abaqus ، ،Cosmos Mechanical) فناوری اطلاعات(Minitab ، MEDCAlce، Endnote X7 ، build win) شیمی(Aspen، Hysys،  chemCAD،  Pro II، Comsol ، Multiphysics)

 

خواهشمند است فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا که توانایی تدریس نرم افزار های رشته تخصصی خود را در 3 سطح (مقدماتی، پیشرفته و فوق پیشرفته) را دارا می باشند رزومه خود را به آدرس الکترونیکی مجتمع ارسال کنند.

کارشناسان تخصصی مجتمع با بررسی دقیق رزومه ها در مورد نحوه همکاری و انجام مصاحبه برای جذب تمام وقت با شما هماهنگی های لازم را به عمل خواهند آورد. 

لازم به ذکر است که با توجه به همکاری اساتید هیئت علمی دانشگاه ها، سطح آموزشی این مجتمع بالا بوده و انتظار می رود همکاران این مجتمع نیز دارای توانایی بالایی در امر آموزش باشند.

لازم به ذکر است با توجه به گسترده بودن شبکه آموزش نرم افزار های تخصصی امکان تدریس دوره ها در هر شهر و استانی میسر بوده و هیچ محدودیت مکانی شامل مدرسین نخواهد بود.

علاقه مندان در صورت تمایل لیستی از نرم افزار های تخصصی به همراه سرفصل های آموزشی در سه سطح (مقدماتی، پیشرفته و فوق پیشرفته) را برای ما ارسال کنند.

Email: [email protected]

زمان پایان آگهی: تا پایان فروردین ماه سال 93

مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

دیدگاه کاربران