ما را حمایت کنید
 

آگهی استخدام در شرکت پالایش نفت بندر عباس و شرکت پالایش نفت لاوان ( سهامی عام)

تاریخ انتشار: 1391/06/02
تعداد دیدگاه: 2 دیدگاه
وضعیت آگهی:
غیر فعال
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

جذب نیرو در شرکت پالایش نفت بندر عباس و شرکت پالایش نفت لاوان ( سهامی عام)

 شرکتهای پالایش نفت بندر عباس و لاوان در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای مختلف عملیاتی و ستادی تعداد  394 نفر داوطلبان مرد واجد شرایط   را در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی در رشته ها و گرایشهای مندرج در جداول (1) و (2) از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه فنی / تخصصی ، انجام معاینات طب صنعتی و گزینش به صورت قرارداد مدت معین در چهارچوب قانون کار و تامین اجتماعی  دعوت به همکاری  نمایند .

جدول (1) : جدول مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز شرکت پالایش نفت بندرعباس

مقطع تحصیلی

رشته تحصیلی

گرایش

تعداد مورد نیاز

 

مهندسی شیمی

صنایع پالایش، پتروشیمی، گاز، طراحی فرآیند

15

 

مهندسی مکانیک

طراحی جامدات

8

 

مهندسی مکانیک

حرارت و سیالات

6

 

مهندسی مکانیک

تاسیسات حرارتی و

2

 

 

 

 

برودتی

 

 

مهندسی برق

قدرت

4

 

مهندسی برق

الکترونیک

2

کارشناسی

مهندسی برق

کنترل

2

 

مهندسی مواد

متالوژی صنعتی، خوردگی و حفاظ از مواد

2

 

مهندسی عمران

عمران

2

 

مهندسی کامپیوتر

سخت افزار

2

 

مهندسی کامپیوتر

نرم افزار

2

 

حسابداری

کلیه گرایشها

14

 

مدیریت

مدیریت بازرگانی

15

 

مهندسی ایمنی

2

 

مدیریت

مدیریت دولتی

11

 

علوم ارتباطات اجتماعی

علوم ارتباطات اجتماعی

1

 

 

جمع

90

 

شیمی

شیمی، صنایع شیمیایی

35

 

برق

قدرت، الکترونیک،کنترل

25

کاردانی

مکانیک

طراحی جامدات، حرارت و سیالات ، تاسیاسات

35

 

ایمنی صنعتی

15

 

 

جمع

110

 

 

جمع کل

300

 

 

جدول (2) : جدول مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز شر کت پالایش نفت لاوان

مقطع تحصیلی

رشته تحصیلی

گرایش

تعداد مورد نیاز

 

مهندسی شیمی

پالایش

20

 

مهندسی شیمی

طراحی فرآیند

9

 

مهندسی مکانیک

حرارت و سیالات

6

 

مهندسی مکانیک

طراحی جامدات

5

 

مهندسی برق

قدرت

10

 

مهندسی برق

الکترونیک

4

 

مهندسی برق

کنترل

6

 

مهندسی مواد

متالوژی صنعتی، خرده گی و حفاظت از مواد

2

کارشناسی

مهندسی عمران

عمران

2

 

مهندسی صنایع

ایمنی صنعتی، تحلیل سیستم ها

3

 

حسابداری

کلیه گرایشها

7

 

مدیریت

مدیریت بازرگانی

3

 

مدیریت

مدیریت دولتی و صنعتی

2

 

 

جمع

79

 

شیمی

صنایع پالایش، صنایع شیمیایی

89

کاردانی

برق

قدرت

15

 

برق

الکترونیک

7

 

 

 

 

 

مدیریت

بازرگانی، دولتی، صنعتی

4

 

 

جمع

115

 

 

جمع کل

194

 

1-             شرایط عمومی داوطلبان

1-1-    تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران و متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور

1-2-     عدم سوء پیشینه کیفری

1-3-     داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی به تایید طب صنعتی بهداشت و درمان صنعت نفت

1-4-    دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم غیر پزشکی در زمان ثبت نام

1-5-    عدم اشتغال و تعهد خدمت در دستگاه های دولتی و مراکز وابسته به آن و نهادهای انقلابی

1-6-     سپردن تعهد نامه محضری مبنی بر خدمت در شرکت پالایش محل استخدام به مدت 10 سال تمام

1-7-    داوطلبان جذب شده نباید به صورت رسمی یا پیمانی در استخدام واحدهای تابعه صنعت نفت باشند.

1-8-    با توجه به اینکه جذب شدگان صرفه جهت کار در پالایشگاه بندر عباس و لاوان جذب خواهند شد لذا امکان انتقال آنان به سایر واحدهای وزارت نفت و دیگر ارگانهای  دولتی تحت هیچ شرایطی وجود ندارد .

2-             داوطلبان متقاضی استخدام در شرکت پالایش نفت بندر عباس باید بومی استان هرمزگان باشند .

3-             برای متقاضیان استخدام در شرکت پالایش نفت لاوان، کلیه داوطلبان از سراسر کشور می توانند در آزمون شرکت نمایند. ولی در صورت کسب امتیاز و در شرایط مساوی، اولویت جذب با داوطلبان بومی استان هرمزگان می باشد.

·                   تبصره :بومی استان هرمزگان به کسانی اطلاق می شود که دارای یکی از شرایطی ذیل باشند :

1-              محل تولد یا محل صدور شناسنامه داوطلب استان هرمزگان باشد.

2-             حداقل دو مقطع تحصیلی ( ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان)  را در استان هرمزگان طی کرده باشد.

3-             حداقل 5 سال منتهی به تاریخ 1 شهریور 1391 ساکن استان هرمزگان باشد . اخذ تاییدیه مبنی بر سکونت حداقل 5 سال از شورای محل الزامی است .

4-             شرایط سنی برای متقاضیان استخدام در شرکت پالایش بندر عباس و پالایش نفت لاوان

حداکثر سن متقاضیان با احتساب خدمت نظام وظیفه برای دارندگان مدرک کاردانی 25 سال و کارشناسی 28 سال تمام تا تاریخ انتشار آگهی است

·                   تبصره 1-  مدت سابقه کار معتبر و مرتبط با مدرک تحصیلی و شغل مورد نظر حداکثر به میزان 3 سال به سقف سنی افزوده می شود، ( در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه گواهی سابقه کار معتبر و پرداخت حق بیمه ایام مذکور الزامی است )

·                    تبصره 2- شرایط حداکثر سن در مورد خانواده های معظم شهدا مفقودین و جانبازان از کار افتاده کلی غیر قادر به کار در صورا داشتن شرایط مندرج در آگهی حداکثر تا 3 سال قابل افزایش می باشد . در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن با مراعات تبصره های فوق الذکر برای داوطلبان که دارای سابقه کار مرتبط بوده و همچنین برای ایثارگران و خانواده آنان در مقطع کاردانی نبایستی بیشتر از 28 سال و کارشناسی نباید بیشتر از 31 سال باشد .

·                   تذکر مهم :  داوطلبان گرامی تنها می توانند از یکی از تبصره های فوق الذکر در صورت داشتن شرایط لازم از آن استفاده نمایند

5-             مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی و مهلت ثبت نام

 ثبت نام واجدین شرایط منحصرا از تاریخ 4 شهریور 1391 لغایت 17 شهریور 1391 با مراجعه به سایت  www.karasa   انجام می پذیرد . متقاضیان می بایست پس از مطالعه ی شرایط عمومی و اختصاصی جذب و تکمیل فرم درخواست شغل مدارک خود را در سامانه ثبت و کد رهگیری دریافت نمایند . ضمنا کلیه اطلاع رسانی های آتی از طریق همین سایت صورت خواهد گرفت .

 مراحل ثبت نام به صورت ذیل است :

1-              ثبت تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود  وب سایت www.Karasa.irبه طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می باشد

2-              فایل عکس اسکن شده : متقاضی می بایست یک قطعه عکس پرسنلی 4×3 خود را حجم کمتر از 40 کیلوبایت اسکن نموده و فایل آن را از طریق برنامه ثبت نام اینترنتی  ارسال نماید .

3-               فایل اسکن صفحه اول شناسنامه با حجم کمتر از 80 کیلوبایت

4-              واریز مبلغ 000/250 ریال  یا دویست و پنجاه هزار ریال به عنوان حق ثبت نام به صورت پرداخت بانکی به شماره حساب 156396/20 بانک ملت شعبه نخل بندرعباس ( کد شعبه 4340( قابل واریز از تمامی شعب بانک ملت ) به نام درآمدهای اختصاصی دانشگاه هرمزگان هرمزگان. ضمنا در موقع ثبت نام باید اسکن فیش واریزی پیوست گردد که حجم فایل آن نباید بیشتر از 80 کیلوبایت باشد . نام پرداخت کننده فیش واریزی  باید به نام متقاضی شرکت در آزمون یکی باشد . همچنین ارائه اصل فیش واریزی در هنگام برگزاری آزمون الزامی است .

5-              فایل اسکن مدرک تحصیلی داوطلب که نباید بیشتر از 80 کیلوبایت باشد

·                   تذکر 1: ثبت نام نهایی منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت کد رهگیری از سیستم می باشد پس از تایید نهایی اطلاعات قابل تغییر نبوده و امکان ثبت نام مجدد نیز وجود ندارد  لذا در تکمیل فرم درخواست در سامانه اینترنتی مذکور دقت لازم معمول گردد.

·                   تذکر 2: لازم به ذکر است هر داوطلب تنها امکان یک بار ثبت نام و انتخاب فقط یک رشته شغلی را دارد ضمنا ثبت نتام به صورت ناقص یا به نحو غیر از ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی مذکور مورد قبول نبوده و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

6-               زمان توزیع کارت ورود به جلسه

  کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از روز یکشنبه مورخ 23 مهر 91 لغایت چهارشنبه 26 مهر 91 از طریق سامانه اینترنتی سایت www. Karasa.irقابل دریافت خواهد بود .

7-               زمان و محل برگزاری آزمون

تاریخ برگزاری آزمون هر داوطلب در یکی از روزهای پنجشنبه یا جمعه مورخ 27 مهر 1391 و 28 مهر 1391 در شهر بندر عباس می باشد  . حوزه برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبین قید خواهد شد

8-             مواد آزمون عبارتند از :

 آزمون عمومی و تخصصی به صورت چهار گزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد. مواد آطمون های عمومی و اختصاصی در سایت ثبت نام به آدرس www.Karasa.irذکر شده است .

تذکرات لازم :

·                   دانشجویان ترم آخر سال تحصیلی 91-90  که تا پایان شهریور ماه سال 91 فارغ التحصیل می گردند می توانند جهت انجام مراحل جذب ثبت نام نمایند. در صورت قبولی در آزمون کتبی ، این قبیل متقاضیان می بایست  تصویر مدرک تحصیلی خود را به همراه سایر مدارک مورد نیاز تحویل نمایند .

·                   هر داوطلب صرفا حق انتخاب یک شرکت ( شرکت پالایش نفت بندر عباس یا شرکت پالایش نفت لاوان ) را برای استخدام دارا بوده و پس از ثبت نام و حضور در آزمون تحت هیچ شرایطی و به هیچ عنوان شرکت محل خدمت داوطلب تغییر نخواهد کرد . لذا لازم است متقاضیان استخدام در انتخاب شرکت مورد نظر برای اشتغال نهایت دقت را مبذول نمایند . چرا که کلیه ی اقدامات مربوطه تا انتهای فرآیند بر همین اساس انجام خواهد شد .

·                   به مدارک ارسالی توسط دارندگان مدارک تحصیلی کمتر یا بالاتر از مقاطع تحصیلی لیسانس و کاردانی در رشته های تحصیلی اعلام شده و همچنین مدارک معادل ترتیب اثر داده نخواهد شد .

·                    مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص برعهده داوطلب خواهد بود ودر هر مرحله از مراحل  آزمون ، مصاحبه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی ، حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد.

·                   وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

·                   نتایج آزمون کتبی به صورت دو تا سه برابر ظرفیت اعلام خواهد شد. لذا کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون کتبی هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی کند و انتخاب نهائی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه تخصصی، معاینات طب صنعتی، گزینش عمومی و با رعایت اولویت های مقرر صورت می پذیرد .

·                   مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون کتبی بایستی به تایید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.

·                   ارائه ارزشنامه مدرک تحصیلی ماخوذه از خارج از کشور صادره توسط اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای فارغ التحصیلان دانشگاه های خارج از کشور الزامی است .

·                   مدرک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه جامع علمی کاربردی صرفا پس از گذراندن آزمون جامع آن انشگاه توسط داوطلبان قابل قبول خواهد بود.

·                   مدرک تحصیلی فارغ التحصیلان  دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نو صادر گردیده باشد .

_________

مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

دیدگاه کاربران


  • سلام خسته نباشید میخواستم بدونم پتروشیمی لاوان سال ۹۵ استخدامی نداره لطفا راهنمایی کنید
    • سلام.شرکت پالایش نفت لاوان استخدام میکند.ثبت نام از ۲۱تیرماه تا ۶ مردادسال جاری