X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/05/17
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

فراخوان جذب هیات علمی

 واحد خرم آباد و واحد علوم و تحقیقات استان لرستان

دانشگاه آزاد اسلامی خرم آباد و واحد علوم و تحقیقات استان لرستان از بین فارغ التحصیلان مقطع دکترا در رشته های ذیل عضو هیئت علمی تمام وقت می پذیرد.

*کامپیوتر                                           *حقوق جزا و جرم شناسی

*معماری                                         *حقوق خصوصی

*برق                                              * صنایع

*مدیریت آموزشی                            * علوم قرآنی و حدیث

پذیرفته شدگان از تسهیلات اعطایی وام مسکن، وام خرید خودرو، وام ضروری و نیز امکانات رفاهی نظیر استفاده از میهمان سرا و وسیله ایاب و ذهاب بهره مند خواهند شد. متقاضیان می توانند جهت  اطلاع از شرایط ثبت نام به دبیرخانه جذب هیئت علمی استان  واقع در دانشگاه آزاد اسلامی خرم آباد مراجعه و یا با شماره تلفن 6200010 – 0661 تماس حاصل نمایند.

 روابط عمومی واحد خرم آباد

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام