X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1392/09/12
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

دعوت به همکاری

جهاد دانشگاهی واحد علم و صنعت

جهت انجام پروژه های خود از (مرجع: کاریاب دات نت) فارغ التحصیلان دانشگاه های دولتی با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید. (اولویت بومی استان کرمان)

تخصص مورد نیاز

مدرک

تعداد (مرد)

مهندسی مکانیک

گرایش طراحی جامدات

لیسانس

2 نفر

 

  شرایط: داشتن حداقل پنج سال سابقه در زمینه نظارت بر ساخت و نصب تجهیزات الکتروفلیترهای (مرجع: کاریاب دات نت) صنعتی، آشنایی کامل با نقشه های نصب و قواعد کنترل کیفی ساخت و استانداردهای مربوطه، شناخت از دستگاه های جوش و سایر تجهیزات و آشنایی با مسائل و قواعد ایمنی در کار، تسلز در نگارش و تنظیم صورت جلسات و فرم های کنترلی ساخت و نصب، تسلط به زبان انگلیسی، دارای کارت پایان خدمت یا معافیت.

از متقاضیان تقاضا می گردد از تاریخ درج آگهی به مدت 10 روز رزومه خود را به آدرس ایمیل Edari@JDEVS.COM ارسال فرمایند.

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام