ما را حمایت کنید
 

آگهی استخدام بانک گردشگری – بازنشستگان و افراد دارای سابقه در نظام بانکی

تاریخ انتشار: 1392/04/02
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
وضعیت آگهی:
غیر فعال
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

 

شرایط متقاضیان برای بازنشستگان و افراد دارای سابقه در نظام بانکی

بانک گردشگری به منظور تامین کادر مدیریتی مورد نیاز جهت شعب جدیدالتاسیس خود از همکاران بازنشسته شبکه بانکی یا سایر نهادهای مرتبط که از تاریخ بازنشستگی آنان بیش از دو سال نگذشته باشد و یا بعد از بازنشستگی با بانک های خصوصی همکاری داشته اند و يا شاغلين  بانك ها كه بيش از 10 سال سابقه خدمت در شعب را دارا هستند ؛ در سمت رئیس شعبه ، معاون شعبه ، کاربر ارشد و مسئول اعتبارات و امور ارزی در تهران و شهرستان ها دعوت به همکاری می نماید.

یادآوری:
1- روش ثبت نام فقط از طریق سایت و به صورت اینترنتی است ، لذا از متقاضیان درخواست می شود به هیچ عنوان مدارکی به شعب و ادارات بانک ارسال ننمایند .

2- تکمیل نمونه دعوت به همکاری هیچ تعهدی برای بانک ایجاد نمی نماید و دعوت از متقاضی پس از بررسی های لازم و در صورت نیاز بانک ، درآتی صورت می گیرد.

3-    لازم است متقاضیان محترم، فرم ثبت نام و سوابق کاری و تجربی را  دریافت و پس از تکمیل به آدرس الکترونیکی [email protected] و یا صندوق پستی 7778- 15875 بانک گردشگری ارسال نمایند.

فرم درخواست همكاري مديريتي

 

بنا براین از هر گونه تماس (حضوری – تلفنی – اینترنتی ) در بانک خودداری فرمایید.

مدت زمان انتظار متقاضیان نیز بستگی به شرایط متقاضی و اولویت های بانک دارد. . بدیهی است در صورت نیاز از طریق پست الکترونیک یا تلفن مستقیم با شما تماس گرفته خواهد شد.

مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

دیدگاه کاربران