X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

آگهی استخدام بانک قوامین

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1392/12/11
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

 

بانک قوامین با استعانت از خداوند متعال در نظر دارد به منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی خود از بین آقایان واجد شرایط در مقطع تحصیلی کاردانی یا کارشناسی پس از کسب موفقیت در مراحل آزمون، مصاحبه تخصصی و گزینش در محدوده جغرافیایی شهر تهران بزرگ استخدام نماید.

الف- شرایط عمومی:

1- اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام

2- تابعیت و اعتقاد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

3- عدم سوء پیشینه کیفری و عدم اشتهار به فساد اخلاقی

4- عدم اعتیاد به مواد مخدر

5- تندرستی و توانایی جسمانی و روانی برای انجام کار با تایید پزشک معتمد .

6- داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه و یا معافیت کفالت و عدم معافیت پزشکی

7- عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاه ها و مراکز آموزشی.

8- عدم اشتغال به کار و تعهد خدمت در سازمان ها و نهادها و نداشتن ممنوعیت استخدام.

9- حداکثر سن استخدام 30 سال تا تاریخ 15 اسفند ماه 92.

10- رشته های تحصیلی مورد نیاز 1- بانکداری 2- حسابداری(مالی- صنعتی-مالیاتی-حسابرسی) 3- مدیریت(مالی-دولتی-صنعتی-بازرگانی)4- اقتصاد (نظری-بازرگانی) 5- ریاضی کاربردی 6- حقوق 7- کارشناس یا کارشناس ارشد آمار یا صنایع یا اقتصاد یا MBA(دارای شرای اختصاصی مندرج در بند ب) 8- کامپیوتر سخت افزار- نرم افزار(اولویت با افراد دارای حداقل یک تخصص از شرایط اختصاصی مندرج در بند ب).

11- داشتن حداقل معدل 14 در آخرین مدرک تحصیلی. 12 تسلط بر مهارتهای هفتگانه(ICDL)   13- سکونت در محدوده شهر تهران(دارا بودن حداقل 4 سال سابقه سکونت الزامی است.)

ب- شرایط اختصاصی به شرح ذیل:

کارشناس نرم افزار و شبکه: توانایی تحلیل نرم افزار – تسلط به پایگاه داده SQL SERVER یا POSTGRESQLیا ORACLE

تسلط به زبان برنامه نویسی جاوا یا .net  – تسلط به مباحث شبکه، زیر ساخت و مجازی سازی  – تسلط به vmware vsphere ICM   – تسلط به زبان برنامه نویسی C#

تسلط به مفاهیم اصول اولیه حسابداری  – تسلط به معماری لایه Application
توانایی تحلیل LOGهای امنیتی    – تسلط به واحد های NOC, SOC

کارشناس آمار یا صنایع یا اقتصاد یا MBA

مسلط به امور مالی و حسابداری  – مسلط به انجام محاسبات آماری، نرم افزارهای آماری و تجزیه و تحلیل  – مسلط به سیستم بانکهای اطلاعاتی

افراد دارای تحصیلات کارشناسی یا کارشانسی ارشد از دانشگاه های معتبر سراسری در اولویت می باشند.

ج- مدارک مورد نیاز:

1- فرم تکمیل شده تقاضای استخدام موجود در سایت اینترنتی بانک به آدرس: www.ghbi.ir   2- تصویر خوانا از صفحات اول و دوم شناسنامه(درصورت داشتن توضیحات تصویر صفحه مربوط به توضیحات) و کارت ملی.

3- تصویر خوانا از آخرین مدرک تحصیلی با ذکر معدل کل در متن آن.

4- تصویر خوانا از کارت پایان خدمت (در صورت داشتن توضیحات در پشت کارت تویر آن ارسال گردد.)  5- سه قطعه عکس 4*3 جدید تمام رخ پشت نویسی شده.

6- تنظیم رزومه کاری منضم به سوابق شغلی ، آموزشی و تخصصها، مهارتها و توانمندیها به همراه تصویر مدارک مربوطه. 7- تصویر مدرک آموزشی مهارتهای هفتگانه ICDL

د- نحوه ارسال مدارک:

متقاضیان واجد شرایط لازم است فرم تقاضانامه را پس از تکمیل به همراه مدارک مورد نیاز حداکثر تا تاریخ 15 اسفند ماه 92 به نشانی: تهران – میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه آفریقا- برج بانک قوامین- طبقه ششم- گزینش بانک و کد پستی 1516634713 از طریق پست پیشتاز ارسال نمایند. توجه: به درخواست هایی که مدارک آنان ناقص باشد، ترتیب اثر داده نخواهدشد.

 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • پیشنهاد ویژه برای متقاضیان آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1396

  دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1386 ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی دستگاههای اجرایی در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

  دانلود فایل

 • پیشنهاد ویژه به متقاضیان آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال 1396

  استخدام وزارت نیرو

  دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی این بانک در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی را قورت بده !

   

  این مجموعه ارزشمند " از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی "  شامل :

  • نحوه بررسی آیتم های آگهی های استخدامی
  • آنالیز شرایط و تطبیق محتویات آگهی های استخدامی
  • نحوه نوشتن رزومه کاری جذاب و استاندارد
  • نمونه سوالات آزمونهای استخدامی شرکت های دولتی و خصوصی معتبر و بزرگ (بانکها، سپاه، آموزش و پرورش، ارتش، وزارت نیرو، تامین اجتماعی و ده ها سازمان دیگر )
  • بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی
  • سوالات مصاحبه استخدامی با جواب
  • بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی
  • تحلیل و بررسی معاینات پزشکی
  • و ده ها مورد دیگر

  که با مطالعه کامل این کتاب میتوانید با آمادگی کامل همراه با اعتماد بنفس عالی در آزمونها ، مصاحبه ها و مراحل گزینش انواع ارگان های دولتی و خصوصی شرکت کنید.

  دانلود این مجموعه ارزشمند و گرانبها

 • نمونه سئوالات عمومی استخدامی + پاسخ تشریحی

  این بسته شامل اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش طی سالهای اخیر به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی  میباشد .

  ین بسته نمونه سئوالات عمومی استخدامی برای آزمونهای پیش رو ، شامل موارد زیر میتواند بسیار مفید و کاربردی باشد و شما را با فضای کلی نمونه سئوالات مطرح شده در این آزمون ها آشنا نماید :

  • سومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی
  • آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  • آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی
  • آزمون استخدامی بانک ها و موسسات مالی و غیرمالی
  • آزمون استخدامی تامین اجتماعی
  • آزمون استخدامی وزارت نیرو
  • و سایر آزمون های استخدامی که دارای بخش سئوالات عمومی می باشند

  قطعا با مطالعه این نمونه سئوالات استخدامی ، بسیاری از سئوالات شما در خصوص منبع ، نوع و سطح سئوالات استخدامی مهم که از طریق سازمان سنجش کشور که از این به بعد همه ساله شاهد اجرای آن توسط این سازمان خواهیم بود ، پاسخ داده خواهد شد و می توانید شمایی کلی را در خصوص این آزمون های استخدام داشته باشید. و از طرفی با بررسی این سئوالات میزان تسلط خود را در مباحث مطرح شده ، خواهید سنجید و به طبع آن خود را برای آزمون های پیش رو آماده تر خواهید ساخت.

  دانلود این مجموعه مفید و با ارزش


  دیدگاه کاربران

  امکانات ویژه برای کارفرماها

  امکانات بسیار خاصی را برای کارفرمایان مهیا کرده ایم که می توانند بهینه تر و سریعتر از هر زمان دیگری به خواسته های خود در بخش جذب کارمند دست پیدا کنند

  مشاهده

  خدمات کارفرمایان

  کارفرمایان با درج آگهی خود در سایت و درج شرایط و خصوصیات کامل کارمندان خود در آن ، در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنند

  مشاهده

  رزومه کاری

  کارجویان با ثبت کامل رزومه خود و درج سوابق و توانایی های خود در آن ، شانس شان را برای بهتر دیده ترشدن و انتخاب شدن توسط کارفرمایان چند برابر می کنند

  مشاهده

  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام