X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1392/12/11
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

 

بانک قوامین با استعانت از خداوند متعال در نظر دارد به منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی خود از بین آقایان واجد شرایط در مقطع تحصیلی کاردانی یا کارشناسی پس از کسب موفقیت در مراحل آزمون، مصاحبه تخصصی و گزینش در محدوده جغرافیایی شهر تهران بزرگ استخدام نماید.

الف- شرایط عمومی:

1- اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام

2- تابعیت و اعتقاد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

3- عدم سوء پیشینه کیفری و عدم اشتهار به فساد اخلاقی

4- عدم اعتیاد به مواد مخدر

5- تندرستی و توانایی جسمانی و روانی برای انجام کار با تایید پزشک معتمد .

6- داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه و یا معافیت کفالت و عدم معافیت پزشکی

7- عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاه ها و مراکز آموزشی.

8- عدم اشتغال به کار و تعهد خدمت در سازمان ها و نهادها و نداشتن ممنوعیت استخدام.

9- حداکثر سن استخدام 30 سال تا تاریخ 15 اسفند ماه 92.

10- رشته های تحصیلی مورد نیاز 1- بانکداری 2- حسابداری(مالی- صنعتی-مالیاتی-حسابرسی) 3- مدیریت(مالی-دولتی-صنعتی-بازرگانی)4- اقتصاد (نظری-بازرگانی) 5- ریاضی کاربردی 6- حقوق 7- کارشناس یا کارشناس ارشد آمار یا صنایع یا اقتصاد یا MBA(دارای شرای اختصاصی مندرج در بند ب) 8- کامپیوتر سخت افزار- نرم افزار(اولویت با افراد دارای حداقل یک تخصص از شرایط اختصاصی مندرج در بند ب).

11- داشتن حداقل معدل 14 در آخرین مدرک تحصیلی. 12 تسلط بر مهارتهای هفتگانه(ICDL)   13- سکونت در محدوده شهر تهران(دارا بودن حداقل 4 سال سابقه سکونت الزامی است.)

ب- شرایط اختصاصی به شرح ذیل:

کارشناس نرم افزار و شبکه: توانایی تحلیل نرم افزار – تسلط به پایگاه داده SQL SERVER یا POSTGRESQLیا ORACLE

تسلط به زبان برنامه نویسی جاوا یا .net  – تسلط به مباحث شبکه، زیر ساخت و مجازی سازی  – تسلط به vmware vsphere ICM   – تسلط به زبان برنامه نویسی C#

تسلط به مفاهیم اصول اولیه حسابداری  – تسلط به معماری لایه Application
توانایی تحلیل LOGهای امنیتی    – تسلط به واحد های NOC, SOC

کارشناس آمار یا صنایع یا اقتصاد یا MBA

مسلط به امور مالی و حسابداری  – مسلط به انجام محاسبات آماری، نرم افزارهای آماری و تجزیه و تحلیل  – مسلط به سیستم بانکهای اطلاعاتی

افراد دارای تحصیلات کارشناسی یا کارشانسی ارشد از دانشگاه های معتبر سراسری در اولویت می باشند.

ج- مدارک مورد نیاز:

1- فرم تکمیل شده تقاضای استخدام موجود در سایت اینترنتی بانک به آدرس: www.ghbi.ir   2- تصویر خوانا از صفحات اول و دوم شناسنامه(درصورت داشتن توضیحات تصویر صفحه مربوط به توضیحات) و کارت ملی.

3- تصویر خوانا از آخرین مدرک تحصیلی با ذکر معدل کل در متن آن.

4- تصویر خوانا از کارت پایان خدمت (در صورت داشتن توضیحات در پشت کارت تویر آن ارسال گردد.)  5- سه قطعه عکس 4*3 جدید تمام رخ پشت نویسی شده.

6- تنظیم رزومه کاری منضم به سوابق شغلی ، آموزشی و تخصصها، مهارتها و توانمندیها به همراه تصویر مدارک مربوطه. 7- تصویر مدرک آموزشی مهارتهای هفتگانه ICDL

د- نحوه ارسال مدارک:

متقاضیان واجد شرایط لازم است فرم تقاضانامه را پس از تکمیل به همراه مدارک مورد نیاز حداکثر تا تاریخ 15 اسفند ماه 92 به نشانی: تهران – میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه آفریقا- برج بانک قوامین- طبقه ششم- گزینش بانک و کد پستی 1516634713 از طریق پست پیشتاز ارسال نمایند. توجه: به درخواست هایی که مدارک آنان ناقص باشد، ترتیب اثر داده نخواهدشد.

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام