X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1393/01/24
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

 

دعوت به همکاری بانک صادرات ایران

بانک صادرات ایران به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود در استان های تهران، آذربایجان غربی، بوشهر، سیستان و بلوچستان و کرمان برای تصدی در شغل بانکدار (تحویلدار)، از داوطلبان مرد واجد شرایط به شرح زیر بر اساس ضوابط آیین نمه استخدمی مربوط، از طریق آزمون استخدامی، انجام مصاحبه، معاینات پزشکی و …با انعقاد قرار داد کار موقت  بیمه ی درمان و بازنشستگی تامین اجتماعی دعوت به همکاری می نماید.

استان

شهرستان های مورد نیاز

تهران

کلیه شهرستانها استان تهران

آذربایجان غربی

ارومیه، خوی، قره ضیاءالدین ، مهاباد، پیرانشهر، سردشت، میاندو آب، بوکان، تکاب و ماکو

بوشهر

بندرعسلویه، بندر طاهری(سیراف)، نخل تقی، چاه مبارک، اخند، پرک ، بیدخون و جم

سیستان و بلوچستان

ایرانشهر و چابهار

کرمان

کرمان، بم ، فهرج، نرمانشیر، کهنوج، جیرفت، عنبرآباد، قلعه گنج، منوجان، رودبار جنوب، زرند، راور، کوهبنان، انار، رفسنجان، سرجان، ارزوئیه، رابر، بردسیرف، شهر بابک و بافت

 

الف- شرایط عمومی: 1- تابعیت جمهوری اسلامی ایران و تعهد به نظام و قانون اساسی

2- تدین به یکی از ادیان رسمی کشور. 3- تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی طبق تشخیص مراجع پزشکی مورد نظر بانک 4- عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر وروان گردان.

5- نداشتن سوء پیشینه کیفری موثر. 6- انجام خدمت وظیفه ی عمومی یا اخذ معافیت دایم حداکثر تا پایان مهلت ثبت نام. 7- بومی بودن (صرا شهر محل تولد یا مخل اخذ مدرک تحصیلی دیپلم، به عنوان ملاک بومی بودن متقاضی مورد پذیرش بانک می باشد)

ب- شرایط اختصاصی: 8- حداکثر سن متقاضیان 27 سال تمام (تاریخ شروع ثبت نام)

9- مدرک و رشته تحصیلی: لیسانس با رشته های تحصیلی: حسابداری – حقوق – آمار- کامپیوتر با گرایش های (نرم افزار-سخت افزار) فن آوران اطلاعات (IT) علوم کامپیوتر-مهندسی صنایع -علوم اقتصادی با گرایش های (بازرگانی – نظری – صنعتی – اقتصاد کشاورزی- پول و بانکداری) مدیریت با گرایش های (مالی – بازرگانی – صنعتی – دولتی -بیمه – امور گمرکی- بانکداری- فن آوری اطلاعات (IT)) – ریاضی با گرایش های (محض – کاربردی) 10- حداقل معدل کل مدرک تحصیلی کارشناسی در دانشگاه های دولتی 14 و برای سایر دانشگاه ها 15(حداکثر تاریخ فراغت از تحصیل پایان مهلت ثبت نام)

تبصره: شرط حداقل معدل برای داوطلبان استان بوشهر 13 می باشد.

ج- نحوه ثبت نام: متقاضیان واجد شرایط به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی می بایست از ساعت 10 صبح روز شنبه مورخ 23 فروردین ماه 93 با مراجعه به سایت اینترنتی بانک به آدرس www.bsi.irنسبت به تکمیل فرم ثبت نام موجود در سایت مذکور اقدام و ادامه از طریق درگاه اینترنتی بانک صادرات ایران و با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب، نسبت به واریز وجه ثبت نام به میزان 350000ریال اقدام و با دریافت کد رهگیری نهایی از تکمیل کلیه مراحل ثبت نام اطمینان حاصل نمایند. با عنایت به این که استرداد وجه ثبت نام ، امکان پذیر نمی باشد، خواهشمند است صرفا در صورت احراز شرایط مورد نیاز بانک، اقدام به ثبت نام گردد. 2- مهلت ثبت نام تا ساعت 24 روز شنبه مورخ 6 اردیبهشت 93 تعیین گردیده است.(به داوطلبان عزیز توصیه می گردد در مقطع زمانی فوق نسبت به انجام و تکمیل مراحل ثبت نام خود اقدام فرمایند)

3- هنگام ثبت نام ، داشتن فایل اسکن شده، عکس 4*3، صفحه اول شناسنامه و صفحه توضیحات(درصورت وجود توضیح)، کارت ملی، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و مدرک تحصیلی لیسانس دارای معدل(مدرک تحصیلی دیپلم برای کسانی که ملاک بومی بودن آنها محل اخذ دیپلم می باشد) با مشخصات و فرمت درج شده بر روی سایت الزامی می باشد. درصورت عدم ارسال فایل مدارک فوق، ادامه مراحل استخدام امکان پذیر نمی باشد.

4- مسئولیت صحت ثبت اطلاعات در سایت اینترنتی به عهده شخص متقاضی می باشد. بدیهی است متعاقبا نسبت به اخذ و بررسی اصل مدارک پذیرفته شدگان در آزمون اقدام و چنانچه مغایرتی در مندرجات مدارک ارائه شده با شرایط آگهی بانک وجود داشته باشد از ادامه مراحل استخدامی متقاضی در هر مرحله جلوگیری به عمل خواهد آمد و متقاضی حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.

د- سایر نکات: 1- چنانچه در هر یک از مراحل جذب و بعد از آن مشخص گردد متقاضی بدون داشتن شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده ثبت نام در آزمون شرکت نموده است، از تکمیل پرونده استخدامی و یا ادامه اشتغال وی ممانعت به عمل خواهد آمد.

2- پرینت کارت ورود به جلسه آزمون از ساعت 10 صبح روز سه شنبه مورخ 16 اردیبهشت 93 از طریق برگزاری آزمون متعاقبا در کارت ورود به جلسه خواهد شد.

3- آزمون استخدامی راس ساعت 9 صبح روز جمعه مورخ 19 اردیبهشت 93 برگزار می گردد. نشانی محل برگزاری آزمون متعاقبا در کارت ورود به جلسه درج خواهد شد.

4- مفاد آزمون استخدامی جمعه دارای 100 سوال به شرح جدول زیر می باشد:

ضمنا، به سوالاتی که بیش از یک پاسخ داده شود، نمره ای تعلق نگرفته و برای پاسخ های غلط نمره ی منفی منظور خواهد شد.

ردیف

مواد آزمون

تعداد سوال

ضریب سوال

محدوده ی محتوای سوالات آزمون

1

کامپیوتر و آمار کاربردی

20

2

کامپیوتر در سطح ICDLپیشرفته و آمار کاربردی در سطح

2

اقتصاد ، پول و ارز و بانکداری

20

2

اقتصاد خرد و کلان و پول و ارز و بانکداری در سطح کارشناسی رشته های حسابداری و مدیریت

3

زبان انگلیسی

20

2

عمومی و تخصصی بانکداری و مالی

4

حسابداری و ریاضی

20

2

حسابداری در سطح اصول حسابداری 1،2و3و ریاضی کاربردی در سطح کارشناسی رشته های حسابداری، مدیریت و اقتصاد

5

هوش و استدلال منطقی

20

3

—————

 

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام