X
کارفرما کارفرما هستم کارجو کارجو هستم

آگهی استخدام بانک شهر – بازنشستگان

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1390/11/12
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

مهمترين و حياتي ترين دارايي هر سازمان ، نيروي انساني آن است . کيفيت و توانمندي نيروي انساني ، مهمترين عامل بقاء و حيات سازمان مي باشد. نيروي انساني توانمند ، سازمان توانمندي را به وجود مي آورد .

 

بانک شهر به منظور تأمين نيروي انساني مورد نياز و پيش بيني تأسيس شعب جديد خود از همکاران محترم بازنشسته و شاغلان سيستم بانکي کشور در بخش ارز و ريال در سطح مديريت امور ، رئيس اداره ، رئيس منطقه  ، کارشناس ، بازرس ، رئيس و معاون شعبه در تهران و شهرستانها با شرايط ممتاز دعوت به همکاري مي نمايد.
الف. شرايط همکاري :
1. بازنشستگان و شاغلين سيستم بانکي کشور با سمت حداقل رياست شعبه درجه 3 و مشاغل همطراز آن و به بالا
2. آشنايي با رايانه و خدمات الکترونيکي
3. داشتن حسن شهرت در طول دوران خدمت
4. برخورداري از سلامت کامل جسم و روان
5. حداکثر سن 50 سال ( در صورت اشتغال بعد از دوران بازنشستگي در ساير بانکها و موسسات اعتباري معادل زمان مذکور به سقف سن اعلام شده تا حداکثر 55 سال اضافه مي گردد .)
6. گذشت حداکثر يک سال از زمان بازنشستگي در صورت عدم اشتغال در ساير بانکها و مؤسسات اعتباري
7. سکونت حداقل يک سال قبل از بازنشستگي در شهرستان مورد تقاضا
8. برخورداري از روابط عمومي مناسب و روحيه مشتري مداري
تبصره (1) : متقاضيان با پست سازماني بالاتر و آشنا به امور ارزي و دارندگان مدرک تحصيلي ليسانس مرتبط در اولويت مي باشند .
تبصره (2) : بکارگيري بازنشتستگان به صورت قراردادي و شاغلين به صورت مأمور يا انتقال دائم مي باشد .


ب. مشاغل مورد نياز در تهران و شهر ستانها :
1- مديريت امور مناطق
2- رئيس منطقه
3- رئيس و معاون ادارات مرکزي
4- رئيس و معاون شعبه در تهران و شهرستانها
5- کارشناس سازمان و روشها – کارشناس اعتباري – کارشناس نرم افزار و سخت افراز – کارشناس مالي –کارشناس آمار و برنامه ريزي – کارشناس بازاريابي – کارشناس روابط عمومي – کارشناس تبليغات – کارشناس آموزش – کارشناس منابع انساني ( اداري ) و کارشناس ريسک عملياتي در شهر تهران
6- کارشناس حقوقي براي شهرستانهاي کرج – مشهد – تبريز – اصفهان و شيراز
تبصره : متقاضيان همکاري در مشاغل کارشناسي ( به غير از بازنشستگان ) مي توانند با مدرک کارشناسي مرتبط و بالاتر و حداقل دو سال سابقه کار در رشته مورد نظر درخواست خود را ارائه نمايند.


ج. مدارک مورد نياز :
حکم بازنشستگي ، آخرين حکم کارگزيني ، سير سوابق شغلي اخذ شده از اداره کارگزيني بانک ( محل بازنشستگي ) ،کپي صفحات شناسنامه و کارت ملي به همراه يک قطعه عکس (4×3)


د. نحوه ارسال مدارک :
از طريق پست سفارشي به آدرس : تهران خيابان سپهبد قرني . نبش کوچه خسرو . ساختمان مرکزي بانک شهر . کد پستي 18735-771 اداره امور همکاران ارسال نمايند.
– نحوه ثبت نام و ارسال مدارک :
– ارسال مدارک و ثبت نام در سايت بانک شهر ( www.city-bank.ir ) همزمان و حداکثر تا دو هفته بعد از چاپ آخرين آگهي مي بايست صورت پذيرد .


داوطلبين واجد شرايط مي توانند جهت ثبت نام در اين محل کليک نمايند .

 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • پیشنهاد ویژه برای متقاضیان آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1396

  دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1386 ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی دستگاههای اجرایی در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

  دانلود فایل

 • پیشنهاد ویژه به متقاضیان آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال 1396

  استخدام وزارت نیرو

  دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی این بانک در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی را قورت بده !

   

  این مجموعه ارزشمند " از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی "  شامل :

  • نحوه بررسی آیتم های آگهی های استخدامی
  • آنالیز شرایط و تطبیق محتویات آگهی های استخدامی
  • نحوه نوشتن رزومه کاری جذاب و استاندارد
  • نمونه سوالات آزمونهای استخدامی شرکت های دولتی و خصوصی معتبر و بزرگ (بانکها، سپاه، آموزش و پرورش، ارتش، وزارت نیرو، تامین اجتماعی و ده ها سازمان دیگر )
  • بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی
  • سوالات مصاحبه استخدامی با جواب
  • بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی
  • تحلیل و بررسی معاینات پزشکی
  • و ده ها مورد دیگر

  که با مطالعه کامل این کتاب میتوانید با آمادگی کامل همراه با اعتماد بنفس عالی در آزمونها ، مصاحبه ها و مراحل گزینش انواع ارگان های دولتی و خصوصی شرکت کنید.

  دانلود این مجموعه ارزشمند و گرانبها

 • نمونه سئوالات عمومی استخدامی + پاسخ تشریحی

  این بسته شامل اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش طی سالهای اخیر به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی  میباشد .

  ین بسته نمونه سئوالات عمومی استخدامی برای آزمونهای پیش رو ، شامل موارد زیر میتواند بسیار مفید و کاربردی باشد و شما را با فضای کلی نمونه سئوالات مطرح شده در این آزمون ها آشنا نماید :

  • سومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی
  • آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  • آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی
  • آزمون استخدامی بانک ها و موسسات مالی و غیرمالی
  • آزمون استخدامی تامین اجتماعی
  • آزمون استخدامی وزارت نیرو
  • و سایر آزمون های استخدامی که دارای بخش سئوالات عمومی می باشند

  قطعا با مطالعه این نمونه سئوالات استخدامی ، بسیاری از سئوالات شما در خصوص منبع ، نوع و سطح سئوالات استخدامی مهم که از طریق سازمان سنجش کشور که از این به بعد همه ساله شاهد اجرای آن توسط این سازمان خواهیم بود ، پاسخ داده خواهد شد و می توانید شمایی کلی را در خصوص این آزمون های استخدام داشته باشید. و از طرفی با بررسی این سئوالات میزان تسلط خود را در مباحث مطرح شده ، خواهید سنجید و به طبع آن خود را برای آزمون های پیش رو آماده تر خواهید ساخت.

  دانلود این مجموعه مفید و با ارزش


  دیدگاه کاربران

  امکانات ویژه برای کارفرماها

  امکانات بسیار خاصی را برای کارفرمایان مهیا کرده ایم که می توانند بهینه تر و سریعتر از هر زمان دیگری به خواسته های خود در بخش جذب کارمند دست پیدا کنند

  مشاهده

  ثبت آگهی استخدام

  کارفرمایان با ثبت آگهی استخدامی خود در سایت و درج شرایط و خصوصیات کامل کارمندان خود در آن ، در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنند

  مشاهده

  رزومه کاری

  کارجویان با ثبت کامل رزومه خود و درج سوابق و توانایی های خود در آن ، شانس شان را برای بهتر دیده ترشدن و انتخاب شدن توسط کارفرمایان چند برابر می کنند

  مشاهده

  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام