X

دانلود نمونه سئوالات استخدامی بانک تجارت

دانلود نمونه سئوالات عمومی استخدامی بهمراه پاسخنامه تشریحی طرح شده توسط سازمان سنجش

دانلود جزوه از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

 

آگهی استخدام بانک رفاه کارگران

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/03/18
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

دعوت به همکاری بانک رفاه کارگران

(مخصوص متقاضیان استخدامی شهر تهران)

بانک رفاه کارگران با درج اطلاعیه‌ای در سایت اینترنتی خود اعلام نمود است که با استعانت از خداوند متعال در نظر دارد در چارچوب قوانین و مقررات جاری و به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی‌ تخصصی مورد نیاز خود (کشیک شبانه برای اداره پشتیبانی‌ فناوری اطلاعات این بانک) در شهر تهران از بین برادران واجد شرایط با مدرک تحصیلی‌ فوق دیپلم و بالاتر در رشته‌های مهندسی‌ کامپیوتر (نرم افزار – سخت افزار) و فناوری اطلاعات (IT) تعداد محدودی را از طریق مصاحبه علمی‌ و تخصصی، تایید صلاحیت‌های عمومی توسط گزینش، احراز توانایی‌‌ها و سلامت کامل جسمی‌ و روحی و پس از گذراندن دوره‌های آموزشی ذیربط، به صورت قراردادی دعوت به همکاری مینماید.

شرایط عمومی:

۱تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران (تابعیت مضاعف نداشته باشد.)

۲اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی‌ از ادیان شناخته شده در قانون اساسی‌ جمهوری اسلامی ایران

۳التزام به قانون اساسی‌ جمهوری اسلامی ایران

۴دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا داشتن کارت معافیت دائم غیر پزشکی‌ (کارت یا برگه‌ معافیت موقت مورد پذیرش نمی‌باشد.)

۵حداکثر سنّ داوطلب برای دارندگان مدرک تحصیلی‌ پایان در کاردانی ۲۶ سال (متولدین ۱/۳/۶۵ به بعد)، کارشناسی ۲۸ سال (متولدین ۱/۳/۶۳ به بعد) و کارشناسی ارشد ۳۰ سال (متولدین ۱/۳/۶۱).

۶حداقل معدل کّل ۱۳ تمام

۷داشتن سلامت جسمانی و روانی‌ و توانائی لازم برای انجام کاری که استخدام میشوند بر اساس انجام معاینات پزشکی‌ و طبق تایید پزشک معتمد بانک

۸عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر

۹عدم اشتهار به فساد اخلاقی‌ و نداشتن محکومیت کیفری موثر

۱۰– عدم محرومیت از استخدام در ادارات و سازمان‌های دولتی

۱۱تاریخ فراغت از تحصیل باید قبل از تاریخ برگزاری مصاحبه تخصصی باشد.

۱۲عدم اشتغال و نداشتن تعهد انجام خدمت در سایر سازمان ها، مؤسسات دولتی و وابسته به دولت و یا نهاد‌های انقلابی

۱۳مدارک تحصیلی‌ متقاضیان ابر اساس قوانین و مقررات جاری بانک می‌بایست مورد تایید مراجع ذیصلاح باشد.

۱۴متقاضیان استخدامی الزاماً بایستی در شهر تهران سکونت دائمی داشته باشند. ارائه مدرک مثبته مبنی بر سکونت در شهر تهران حداقل به مدت ۳ سال قبل از تاریخ تکمیل فرم، از قبیل سند مالکیت واحد مسکونی، تأییدیه شورای محل یا اجاره نامه به نام متقاضی و یا والدین وی (در صورت مجرد بودن) ضروری است.

تبصره: در صورتی که به تشخیص مسئولین بانک اثبات گردد نشانی‌ دائمی محل سکونت متقاضی، شهر دیگری به جز تهران باشد، مراحل استخدامی متقاضی بلافاصله متوقف خواهد شد.

۱۵داشتن حداقل یک سال سابقه کار

مدارکی که داوطلبین هنگام مصاحبه تخصصی باید همراه خود داشته باشند:

۱فرم تکمیل شده تقاضا ثبت نام مندرج در سایت بانک رفاه به آدرس www.refah-bank.ir 

۲عکس و تصویر خوانا از صفحات شناسنامه عکس دار

۳اصل و تصویر از دو طرف کارت ملی‌

۴اصل و تصویر مدرک تحصیلی‌ با ذکر معدل کّل

توجه: به مدارک فاقد معدل کّل و رشته تحصیلی‌ و به گواهی‌های صادره از سوی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی‌ مبنی بر گذراندن واحد‌های درسی‌ و ریزنمرات و همچنین برگ تسویه حساب تحصیلی‌، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۵اصل و تصویر از دو طرف کارت پایان خدمت یا معافیت دائم غیر پزشکی‌

۶اصل رسید بانکی‌ به مبلغ ۲۵۰۰۰۰ ریال (دویست و پنجاه هزار ریال) واریز به حساب جاری همراه ۵۰۰۰۰۱۴ به نام اداره امور مالی این بانک، قابل پرداخت در کلیه شعب بانک رفاه کارگران

۷پیشینه شغلی‌ شامل سوابق تحصیلی‌، مهارت‌ها و سوابق کار

۸سه قطعه عکس جدید ۳ در ۴

تذکرات مهم:

۱هزینه شرکت در آزمون و مدارک متقاضیان به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

۲لازم به توضیح است، استخدام نیروی انسانی‌ مورد نیاز بانک، بر اساس موفقیت متقاضیان در تمامی‌ مراحل (مشتمل بر مصاحبه، گزینش و انجام معاینات پزشکی‌) انجام خواهد شد و چنانچه متقاضیان در هر یک از مراحل فوق حد نصاب یا رتبه لازم را کسب ننمایند، موضوع ادامه مراحل استخدام آنها منتفی خواهد گردید.

۳بانک پس از برگزاری مصاحبه علمی‌ و تخصصی، نسبت به اعلام اسامی پذیرفته شدگان به ترتیب از بالاترین امتیاز کسب شده به میزان مورد نظر خود اقدام خواهد نمود. قبول شدگان نهایی پس از موفقیت در سایر مراحل استخدام از قبیل گزینش، معاینات پزشکی‌ و طی‌ دوره‌های آموزشی به تعداد مورد نیاز انتخاب خواهند شد.

۴بانک در قبل افرادی که احتمالا علیرغم نداشتن شرایط لازم در مصاحبه مزبور شرکت مینمایند، هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

۵بدیهی‌ است در صورت احراز مغایرت مدارک و یا عدم تطابق آن با شرایط تعیین شده، بلافاصله مراحل استخدام متقاضی متوقف و ادامه همکاری وی منتفی خواهد بود.

بدیهی‌ است بانک رفاه کارگران در انتخاب هر یک از متقاضیان بنابر تشخیص خود و متناسب با نیاز‌های سازمانی بانک مختار است و گذراندن هر یک از مراحل جذب و بکارگیری، هیچ گونه حقی‌ برای متقاضیان از جهت استخدام آنان ایجاد نخواهد نمود.

مهلت ثبت نام:

۹صبح روز دوشنبه ۸/۳/۱۳۹۱ لغایت ۱۳ روز پنج شنبه ۱۸/۳/۹۱

 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • پیشنهاد ویژه برای متقاضیان آزمون استخدامی بانک تجارت در سال 1396

  دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک تجارت در سال 1386 ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی این بانک در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

 • پیشنهاد ویژه به متقاضیان آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال 1396

  استخدام وزارت نیرو

  دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی این بانک در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی را قورت بده !

   

  این مجموعه ارزشمند " از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی "  شامل :

  • نحوه بررسی آیتم های آگهی های استخدامی
  • آنالیز شرایط و تطبیق محتویات آگهی های استخدامی
  • نحوه نوشتن رزومه کاری جذاب و استاندارد
  • نمونه سوالات آزمونهای استخدامی شرکت های دولتی و خصوصی معتبر و بزرگ (بانکها، سپاه، آموزش و پرورش، ارتش، وزارت نیرو، تامین اجتماعی و ده ها سازمان دیگر )
  • بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی
  • سوالات مصاحبه استخدامی با جواب
  • بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی
  • تحلیل و بررسی معاینات پزشکی
  • و ده ها مورد دیگر

  که با مطالعه کامل این کتاب میتوانید با آمادگی کامل همراه با اعتماد بنفس عالی در آزمونها ، مصاحبه ها و مراحل گزینش انواع ارگان های دولتی و خصوصی شرکت کنید.

  دانلود این مجموعه ارزشمند و گرانبها

 • نمونه سئوالات عمومی استخدامی + پاسخ تشریحی

  این بسته شامل اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش طی سالهای اخیر به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی  میباشد .

  ین بسته نمونه سئوالات عمومی استخدامی برای آزمونهای پیش رو ، شامل موارد زیر میتواند بسیار مفید و کاربردی باشد و شما را با فضای کلی نمونه سئوالات مطرح شده در این آزمون ها آشنا نماید :

  • سومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی
  • آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  • آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی
  • آزمون استخدامی بانک ها و موسسات مالی و غیرمالی
  • آزمون استخدامی تامین اجتماعی
  • آزمون استخدامی وزارت نیرو
  • و سایر آزمون های استخدامی که دارای بخش سئوالات عمومی می باشند

  قطعا با مطالعه این نمونه سئوالات استخدامی ، بسیاری از سئوالات شما در خصوص منبع ، نوع و سطح سئوالات استخدامی مهم که از طریق سازمان سنجش کشور که از این به بعد همه ساله شاهد اجرای آن توسط این سازمان خواهیم بود ، پاسخ داده خواهد شد و می توانید شمایی کلی را در خصوص این آزمون های استخدام داشته باشید. و از طرفی با بررسی این سئوالات میزان تسلط خود را در مباحث مطرح شده ، خواهید سنجید و به طبع آن خود را برای آزمون های پیش رو آماده تر خواهید ساخت.

  دانلود این مجموعه مفید و با ارزش


 • دیدگاه کاربران

  امکانات ویژه برای کارفرماها

  امکانات بسیار خاصی را برای کارفرمایان مهیا کرده ایم که می توانند بهینه تر و سریعتر از هر زمان دیگری به خواسته های خود در بخش جذب کارمند دست پیدا کنند

  مشاهده

  ثبت آگهی استخدامی توسط کارفرما

  کارفرمایان با ثبت آگهی استخدامی خود در سایت و درج شرایط و خصوصیات کامل کارمندان خود در آن ، در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنند

  مشاهده

  ثبت رزومه توسط کارجو

  کارجویان با ثبت کامل رزومه خود و درج سوابق و توانایی های خود در آن ، شانس شان را برای بهتر دیده ترشدن و انتخاب شدن توسط کارفرمایان چند برابر می کنند

  مشاهده

  نمونه سوال استخدامی

 • نمونه سوال استخدامی بانک تجارت

  به منظور آماده سازی هر چه بیشتر خود برای آزمون استخدامی بانک تجارت در سال 1396 که طی چند ماه آینده آغاز می شود ، پیشنهاد می گردد که با مطالعه نمونه سوالات استخدامی دوره های قبل این بانک ، خود را بهتر بسنجید و آماده تر شوید
 • دانلود نمونه سوال استخدامی بانک تجارت