X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/04/27
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

استخدام

بانک اقتصاد نوین ( سهامی عام)

نخستین بانک خصوصی جمهوری اسلامی ایران

بانک اقتصاد نوین جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بازنشستگان واجد شرایط سیستم بانکی کشور، پس از مصاحبه عمومی و تخصصی استخدام می نماید.

نوع شغل

شرایط اختصاصی

رئیس، معاون شعبه و رئیس واحد ارزی

1-  بازنشستگان سیستم بانکی کشور با سمت رئیس واحد ارزی، رئیس شعبه ممتاز، درجه 1و2 دارای حداقل 5 سال سابقه خدمت پایانی در سمت رئیس شعبه. 2- آشنایی با کاربری رایانه و خدمات بانکداری الکترونیکی . 3- دارا بودن حسن شهرت در طول دوران خدمت 4- برخورداری از سلامت کامل جسم و روان  5- حداکثر سن 55 سال  6- آشنایی به زبان انگلیسی در حد مناسب  7- دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم ( دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس در اولویت می باشند) 8- افرادی که حداکثر یک سال از زمان بازنشستگی آنها سپری شده باشد، در صورت عدم اشتغال در سایر بانکها و موسسات اعتباری دارای اولویت می باشند. 9- بومی بودن در شهر مورد تقاضا  10- برخورداری از روابط عمومی مناسب، روحیه مشتری مداری.

 

شهرهای مورد تقاضا ( رئیس و معاون شعبه)

تبریز، ارومیه،میاندوآب،خوی، سنندج، مریوان، اردبیل، بابل، تنکابن، قائم شهر، نور، گرگان، علی آباد کتول، سبزوار، شاهرود، اصفهان، کاشان، قم، اراک، ساوه، شیراز، مرودشت، لامرد، فسا، بوشهر، عسلویه، بندرگناوه، کرمان، میبد، یزد، بندرعباس، بندرلنگه، اهواز، بهبهان، کرج، قزوین، ابهر، تاکستان همدان، ایلام و کرمانشاه

شهرهای مورد تقاضا( رئیس واحد ارزی)

تبریز، رشت، کرمان، اهواز، کرج و قم

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام :

1-  ثبت نام از طریق ارسال مدارک بشرح زیر انجام می پذیرد:

1-  رزومه کاری ( یک برگ خلاصه سوابق خدمتی شامل عناوین مشاغل و مدت اشتغال در هر شغل) 2- یک قطعه عکس جدید 4*3 با ذکر مشخصات در ظهر آن  3- تصویر خوانا از صفحه اول شناسنامه  4- تصویر آخرین مدرک تحصیلی  5- تصویر حکم استخدامی یا بازنشستگی 6- فرم تکمیل شده تقاضای همکاری بشرح ذیل :

 

1-نام:……………2- نام خانوادگی:……………..3- نام پدر:…………

4- شماره شناسنامه:………5- کدملی:……..6- جنسیت: زنoمردo

7- تاریخ تولد:…/../…. 8- محل تولد:……………………………

9- وضعیت نظام وظیفه ( ویژه آقایان): پایان خدمتoمعاف دائمoنوع معافیت:…………..

10- آخرین مقطع تحصیلی : دیپلم oفوق دیپلم oلیسانسoفوق لیسانسo

11- رشته تحصیلی :………… 12- گرایش تحصیلی :……….. 13- دانشگاه محل تحصیل :………………. 14- معدل :…./……

15- وضعیت اشتغال :  شاغل oبیکارoبازنشسته oسایرo

16- شغل مورد تقاضا :…………………… 17- شهر مورد تقاضا :…………….

18- سابقه شغلی :………………………………………………………………

19- تعداد سنوات شغل رئیس شعبه :…………………………………………….

20- آدرس محل سکونت :……………………………………………………….

21- شماره تلفن ثابت :…………………. 22- شماره تلفن همراه :…………….

23- شماره تلفن ضروری:…………..

24- کدپستی ده رقمی :……………….. 25- آدرس پست الکترونیکی:……………

 تبصره :

1- درج شماره تلفن در فرم تقاضای همکاری جهت برقراری تماس ضروری بوده و بانک در قبال شماره تلفن های مخدوش یا اشتباه مسئولیتی نخواهد داشت. 

2- در صورتیکه بانک در هر یک از مراحل استخدام متوجه عدم صحت اطلاعات ثبت شده در فرم تقاضای همکاری توسط داوطلب یا عدم تطبیق هر یک از شرایط اعلامی خود در آگهی با شرایط واقعی داوطلب گردد، ادامه فرایند استخدام میسر نبوده و موضوع همکاری کان لم یکن می گردد.

3- در صورت حائز شرایط بودن و قبولی در مصاحبه حضوری از افراد واجد شرایط برای همکاری دعوت به عمل خواهد آمد. 

4- بانک در قبول یا رد درخواست متقاضی مجاز می باشد 

5- داوطلبان می بایست مدارک خود را حداکثر تا تاریخ 1 مرداد 1391 به آدرس تهران، صندوق پستی 3796-19395 از طریق پست پیشتاز ارسال نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز 24 ساعته ارتباط نوین به شماره 48031000-021 تماس حاصل فرمایید.

معاونت سرمایه انسانی و پشتیبانی

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام