X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1390/01/16
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.
 • اينک که بانک آريا با انديشه تحقق شعار فاخر اسمي کهن، رسمي نوين و با اراده خلق تصويري شکوهمند از بانکي نوين که برازنده ابهت و جلال آريايي و نماينده عظمت و کمال پويايي اش باشد، پا به عرصه صنعت عظيم بانکداري در کشور نهاده است، بر آن است تا با اتکاء به سرمايه هاي انساني گرانسنگي که در جاي جاي ميهن عزيزمان حضور دارند، رويکردي متفاوت از تعهد وتخصص را در تامين نيازها و جلب رضايت و شعف مشتريان خود به نمايش بگذارد و پيشاهنگ ارائه خدماتي فاخر و متمايز در عرضه خدمات نوين بانکداري در کشور باشد.
 • از اينرو با اعتقاد به ضرورت آمايش محيطي فعال، پرنشاط و پويا و آفرينش فرصتهايي بارور به منظور شکوفايي استعدادهاي نوآورانه و خلاقيت هاي مدبرانه فردي و آرايش مسيري روشن براي رشد و بالندگي علمي و حرفه اي کارکنان خويش، از همه انديشه ها، استعدادها، تجربه ها و مهارت هاي نهفته در سرمايه هاي انساني اين مرز و بوم دعوت به همکاري و همپيمايي مي نمايد.

برنامه زمانی

 • مهلت ثبت نام: مهلت ثبت نام تا پایان روز بيست و دوم فروردين ماه1390 مي باشد.
 • زمان توزیع کارت: اطلاعات لازم در خصوص کارت ورود به جلسه آزمون در سي و يکم فروردين ماه 1390 در سايت اينترنتي شرکت تعاوني خدمات آموزشي کارکنان سازمان سنجش به نشاني www.sanjeshserv.com منتشر مي شود.
 • زمان برگزاری آزمون:  زمان برگزاری آزمون دوم ارديبهشت ماه 1390 می باشد
 • مکان برگزاری آزمون:  مکان برگزاري آزمون از طريق کارت ورود به جلسه آزمون، اعلام خواهد شد.
 •  

 

   برای دیدن متن کامل آگهی روی تصویر زیر کلیک کنید

::برای ثبت نام اینجا کلیک کنید

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام