X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1390/09/08
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

بانك سرمايه در راستاي گسترش شعب خود در تهران و شهرستان ها و تكميل سازمان مورد نياز شعب، بازنشستگان محترم شبكه بانكي كشور را دعوت به همكاري مي نمايد.

توجه به مفاهيم ارزش آفريني براي مشتريان و سهامداران، آشنايي با فناوري نوين بانكداري الكترونيكي، روحيه تحول آفريني، خلاقيت و نوآوري و تسلط بر امور اجرايي در شعب مورد تاكيد و توجه بانك مي باشد.

* شرايط استخدام ( در بخش ارز و ريال )

1 –  بازنشستگان با سمت مشاغل مديريت صف، حداقل رياست شعبه درجه 3، مشاغل همتراز آن و به بالا، مديريت ستادي از معاوت اداره و به بالا و مشاغل كارشناسي

2آشنايي با رايانه و خدمات بانكداري الكترونيكي

3داشتن حسن شهرت در طول دوران خدمت

4برخورداري از سلامت كامل جسم و روان

5 -حداكثر سن 50 سال ( در صورت اشتغال بعد از دوران بازنشستگي در ساير بانكها و موسسات اعتباري معادل زمان مذكور به سقف سن اعلام شده تا حداكثر 55 سال اضافه مي گردد. )

6 –  گذشت حداكثر يك سال از زمان بازنشستگي در صورت عدم اشتغال در ساير بانكها و موسسات اعتباري

7 –  سكونت حداقل دو سال قبل از بازنشستگي در شهرستان مورد تقاضا

8 – متقاضيان آشنا به زبان انگليسي در اولويت مي باشند.

 9 –  برخورداري از روابط عمومي مناسب و روحيه مشتري مداري

* شهرهاي مورد نياز:

آمل – اردبيل – اصفهان – اراك – آستارا – اهواز – ايلام – تبريز – تهران – سمنان – شيراز – قشم – قم – كاشان – لامرد – بوشهر.

واجدين شرايط مي توانند تقاضاي خود را شامل مشخصات فردي و شرح سوابق شغلي ( اخذ شده از اداره كارگزيني محل خدمت )، به همراه تصوير آخرين مدرك تحصيلي، حكم بازنشستگي، آخرين حكم حكم كارگزيني، گواهي اشتغال به كار يا اتمام خدمت ( در صورت شاغل بودن پس از بازنشستگي ) و يك قطعه عكس ( 4 * 3) از طريق پست سفارشي به آدرس: تهران، خيابان سپهبدقرني، خيابان سپند، شماره 47، طبقه 2، اداره امور كاركنان و رفاه ارسال نمايند.

درج آدرس و شماره تلفن جهت برقراري تماس ضروري مي باشد.

درج جمله " متقاضي همكاري در مشاغل مديريت شعب " روي پاكت الزامي است.

لازم به ذكر است انجام مصاحبه با متقاضيان هيچگونه تعهد استخدامي براي بانك ايجاد نخواهد كرد.

توجه به اين نكته ضروريست كه زمان مصاحبه براساس اولويت هاي مورد نياز بانك صرفاً از طريق تلفن به اطلاع متقاضيان خواهد رسيد و ضرورتي براي پيگيري حضوري و يا تلفني وجود نخواهد داشت. لذا به منظور فراهم آمدن فرصت بررسي هر چه سريعتر نسبت به ارسال مدارك به صورت خوانا و كامل اقدام نماييد زيرا بررسي مدارك ناقص امكانپذير نخواهد بود.

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام