ما را حمایت کنید
 

آگهی استخدام بانك تات با عنوان کارشناس مهندسی مجدد فرآیندها و روش ها

تاریخ انتشار: 1390/10/26
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
وضعیت آگهی:
غیر فعال
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

آگهي دعوت به همكاري


سرمایه انسانی متعهد، متخصص و نوآور، بزرگترین سرمایه انسانی ما است. با انتخاب بانک تات، دانش و استعداد خود را بارور نمایید.

بانك تات (سهامي عام- غیردولتی) با ويژگي هاي متمايز در عرصه بانكداري و با اعتقاد به سرمایه انسانی به عنوان مهمترین شایستگی کلیدی برای ایجاد مزیت رقابتی، از افراد دارای دانش، مجرب، متخصص، متعهد و با انگیزه کشور در سطح شغلی کارشناس مهندسی مجدد فرایندها و روش ها دعوت به همكاري مي نمايد:
1- شرایط احراز:
 فارغ التحصیل رشته های مدیریت (کلیه گرایش ها)، اقتصاد، MBA و سایر رشته های مرتبط در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر از دانشگاههای معتبر داخلی یا خارجی.
 دارابودن سابقه کار مرتبط در مهندسی مجدد، بهبود سیستم ها و روش ها ترجیحاً در شبکه بانکی کشور.

2- مدارک مورد نیاز
 تصویر آخرین حکم انتصاب.
 تصویر خلاصه سوابق شغلی از اداره کارگزینی متبوع.
 ارائه خلاصه ای از سوابق شغلی مدیریتی، اجرایی و توانایی ویژه خود.
 تصویر آخرین مدرک تحصیلی.
 تصویر صفحه اول شناسنامه و کارت ملی.
 دو قطعه عکس رنگی 4*3 به روز.

3 – نحوه ثبت نام:
چون روش ثبت نام فقط از طريق تارگاه (سايت) بانك تات www.TatBank.ir و بصورت اينترنتي خواهد بود، لذا از تمام متقاضيان واجد شرايط درخواست  می گردد؛ مشخصات خود و ساير اطلاعات لازم را در فرم دعوت به همكاري ثبت نموده و به هيچ عنوان مداركي را براي ادارات بانك ارسال نفرمایند.

4- نكات شايان توجه:
از داوطلبان خواهشمند است، به نکات زیر توجه فرمایند:
1- درج شماره تلفن (در فرم تقاضاي همكاري) براي تماس ضروري بوده و در صورت عدم توفيق بانك در برقراري ارتباط، هيچگونه مسئوليتي متوجه بانك نخواهد بود.
2- چنانچه بانك در هر يك از مراحل استخدام متوجه عدم صحت اطلاعات ثبت شده توسط داوطلب يا عدم تطبيق هريك از شرايط اعلامي خود با موارد مندرج در تارگاه (سايت) بانک گردد؛ ادامه فرآيند استخدامي ميسر نبوده و موضوع همكاري كان لم يكن تلقي مي گردد.
3- پس از بررسي اوليه، در صورت حائز شرايط بودن و قبولي در مصاحبه، از افراد واجد شرايط براي همكاري دعوت به عمل خواهد آمد.
توجه: زمان مصاحبه بر اساس اولويت هاي مورد نياز از طريق تلفن به استحضار متقاضيان خواهد رسيد و نيازي به پيگيري حضوري و تلفني با اين مدیریت نيست. لطفاً شماره پرونده الكترونيكي را نزد خود نگهداري نمائيد.
4- دارابودن شرایط احراز برای متقاضیان ضروری بوده و افراد پذیرفته شده بر اساس ویژگی های فردی و مصاحبه تخصصی، رتبه بندی و انتخاب خواهند شد. 5- بانك در قبول يا رد درخواست متقاضي مجاز است.
6- ثبت نام در تارگاه (سایت) بانک، هیچ گونه حقی برای متقاضی ایجاد نخواهد نمود. مجدداً از توجه شما داوطلبان عزیز، سپاسگزاری می نماییم.

 لطفاً شماره پرونده الكترونيكي را نزد خود نگهداري نمائيد چون امكان جستجوي آن از طريق بانك مقدور نمي باشد.

مديريت امور توسعه سرمایه انساني

ورود به فرم ثبت نام

مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

دیدگاه کاربران