X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1392/07/16
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

–   آژانس هواپیمایی پاسارگاد سیر واقع در خیابان عفیف آباد جهت تکمیل کادر خود در قسمت فروش بلیط/ تور/ حسابداری به صورت کار روزانه دو شیفت (صبح و بعدازظهر) با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید:

1. حداقل سن 22 سال و حداکثر 30 سال و حداقل مدرک فوق دیپلم می باشد.

2. در قسمت فروش، آشنایی به زبان انگلیسی و نرم افزارهای wordو power pointو تا حدودی photoshopالزامی می باشد (در صورتیکه مسلط به تایپ سریع می باشید در قسمت توضیحات زمینه های اصلی کار فرم خود قید نمایید).

3. در قسمت حسابداری داشتن حداقل فوق دیپلم حسابداری و اشنایی با excelالزامی می باشد (در صورتیکه تحصیلات دوره متوسطه خود را در زمینه حسابداری گذرانده اید در قسم توضیحات زمینه های اصلی کار فرم خود قید نمایید)

4. از پذیرفتن دانشجو معذوریم

از متقاضیان محترم درخواست می شود که به سایت شرکت به آدرس www.spir.ir مراجعه نموده و فرم دعوت به همکاری را کامل نمایند (در صورتیکه تمامی موارد فرم تکمیل نگردد، مورد بررسی قرار نخواهد گرفت) و سپس شرکت در صورت انتخا، با شما متقاضی محترم تماس خواهد گرفت. لذا درخواست می شود از مراجعه حضوری یا تماس تلفنی جدا خودداری فرمایید.

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام