X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

آگهي استخدام پيماني سازمان شهرداريهاي در 8 استان کشور – تمدید 2 روزه

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1392/02/30
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

دانلود نمونه سئوالات استخدامی ادوار گذشته شهرداری ها + قوانین و مقررات شهرداری های کشور ( جهت کسب آمادگی بیشتر برای استخدام شهرداری ها )

 

شرايط عمومي داوطلبان استخدام :

 – تدين به دين مبين اسلام و يا يكي از اديان رسمي كشور مصرح در قانون اساسي.
 – تابعيت نظام جمهوري اسلامي ايران.
 اعتقاد به مباني نظام جمهوري اسلامي ايران.
 داشتن كارت پايان خدمت نظام وظيفه عمومي يا معافيت دائم از خدمت .
 عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر و عدم سابقه محكوميت جزايي موثر.
 داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه استخدام مي‌شوند.
 نداشتن منع استخدام در دستگاههاي دولتي به موجب آراء مراجع قانوني.
– التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران.
شرايط اختصاصي استخدام :
داشتن حداقل20 سال و حداكثر 35 سال تا تاريخ انتشار آگهي. حداكثر سن داوطلبان استخدام در پست آتش نشان 25 سال و پست آتش نشان (راننده) 30 سال مي‌باشد.
تبصره موارد ذيل به شرط ارائه تاييديه‌هاي معتبر به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف) داوطلباني كه در جبهه‌هاي نبرد حق عليه باطل (از تاريخ 31/6/1359 لغايت 29/5/1367) به طور داوطلبانه خدمت نموده‌اند به ميزان مدت حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشكي رزمندگان در اثر مجروحيت در جبهه‌هاي نبرد حق عليه باطل.
ب) اعضاي خانواده معظم شهداء، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان از كار افتاده كلي كه قادر به كار نمي‌باشند شامل: (همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر)تا ميزان 5 سال
تبصره – آزادگان عزيز از شرط سن معاف مي باشند.
د) داوطلباني كه به صورت غير رسمي و تمام وقت در وزارتخانه‌ها و موسسات و شركت‌هاي دولتي، ‌بانك‌ها و شركت‌هاي تحت پوشش آنها، شركتهاي بيمه، ‌شهرداري‌ها و موسسات و شرکتهای تابعه و وابسته به آن و موسسات و شركتهاي دولتي كه شمول قانون بر آنها مستلزم ذكر نام است و همچنین موسسات و شركتهاي ملي و مصادره شده و موسساتي كه به نحوي از بودجه و كمك دولت استفاده مي كنند، ‌نهادهاي انقلاب اسلامي و شركت هاي تحت پوشش آن ها از تاريخ 22/11/1357 به خدمت اشتغال داشته‌اند به ميزان خدمت غير رسمي آنها.
نحوه ثبت نام و مدارك مورد نياز
* ثبت نام از داوطلبان واجد شرايط صرفاً از طريق سايت به نشاني www.sanjesh.org و به صورت اينترنتي انجام خواهد شد.
1- مهلت تقاضاي استخدام در سايت مذكور از تاريخ 25/02/92 لغايت 29/02/92 (پایان مهلت ثبت نام) مي‌باشد.                
2- ارسال عكس: داوطلبان استخدام مي‌بايست عكس پرسنلي 4 ×3 خود را با عرض 150 و ارتفاع 200 پيكسل و با فرمت JPG و حجم حداكثر 200 كيلو بايت در رايانه اسكن نموده و آن را در قسمت مربوط در سايت وارد نمايند.
3- واريز وجه ثبت نام بصورت الكترونيكي از طريق كارتهاي عضو شبكه بانكي شتاب كه رمز دوم آن فعال مي باشد بر اساس توضيحات مندرج در سيستم پرداخت الكترونيكي اقدام نمايند و سپس شماره پرونده و رمز عبور براي ورود به مرحله ثبت نام دراختيار هريك از متقاضيان قرار مي گيرد كه لازم است براي پي‌گيري مراحل بعدي آزمون و دريافت كارت شركت در آزمون نزد خويش نگهداري نمايند. مبالغ ثبت‌نام با توجه به وضعيت داوطلبان در سيستم پرداخت الكترونيكي اعلام گرديده است.
نكات مهم ثبت نام :
– قبل از ثبت نام به راهنماي نحوه تكميل فرم موجود در سايت مراجعه و مندرجات آن را دقيقاً مطالعه نمائيد.
– ثبت نام زماني تكميل مي باشد كه داوطلب با استفاده از كد رهگيري به صفحه مشاهده و چاپ اطلاعات مراجعه و پس از اطمينان از صحت اطلاعات، فرم تقاضاي استخدام را چاپ و نزد خود نگهداري كنند.
– قبل از واريز وجه ثبت‌نام لازم است داوطلبان از احراز شرايط خود با مفاد آگهي استخدام اطمينان حاصل نمايند. بديهي است هزينه ثبت نام به هيچ وجه مسترد نخواهد شد.
تبصره: مهلت ثبت‌نام براي شركت در آزمون به هيچ عنوان تمديد نخواهد شد و كليه داوطلبان واجد شرايط مي بايست در فرصت تعيين شده از طريق سايت مذكور ثبت نام نمايند.
زمان توزيع كارت شركت در آزمون:
زمان و مكان دريافت كارت شركت در آزمون استخدامي پس از اتمام مهلت ثبت‌نام متعاقبا اعلام خواهد شد.
زمان و مكان برگزاري آزمون هنگام توزيع كارت شركت در آزمون به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد.
موادآزمون عبارتنداز:
الفآزمون توانمندي هاي عمومي شامل:1-زبان و ادبيات فارسي 2-زبان انگليسي عمومي 3-رياضي وآمار مقدماتي 4-فناوري اطلاعات 5-معارف اسلامي، اطلاعا ت سياسي و اجتماعي و مباني قانوني شهرداريها، كه به تعداد100سوال چهارگزينه‌اي طراحي خواهد شد.
تبصره: اقليت هاي ديني از پاسخگويي به سوالات معارف اسلامي معاف مي‌باشند و امتياز آن در ساير مواد آزمون توزيع ميشود.
بآزمون تخصصي شامل سوالات مرتبط بارشته شغلي و پست سازمانی مورد درخواست داوطلب ميباشد. عنوان مواد آزمون تخصصي هر رشته شغلي در جدول رشته‌هاي شغلي درج گرديده است.
ج- داوطلبان رشته‌هاي شغلي كه در شرايط احراز آن مدرك تحصيلي ديپلم پيش بيني شده است آزمون تخصصي ندارند.
د- داوطلبان استخدام در رشته شغلي آتش نشان علاوه بر موفقيت در آزمون عمومي و تخصصي (حسب مورد) مي‌بايست در آزمون عملي نيز شركت نمايند. داوطلباني كه در اين آزمون فاقد شرايط و توانايي لازم براي شغل آتش نشان تشخيص داده شوند ،بدون توجه به نمرات آزمون عمومي و تخصصي حذف خواهند شد.
تذكرات:
ايثارگران شامل جانبازان، آزادگان عزيز انقلاب اسلامي و رزمندگاني كه حداقل 9 ماه متوالي و يا 12 ماه متناوب از تاريخ 31/6/1359 لغايت 29/5/1367 به طور داوطلبانه در جبهه‌هاي جنگ تحميلي حضور داشته‌اند، و نيز فرزندان و همسر آنان درصورت دارا بودن شرايط مندرج در آگهي بارعايت قوانين ومقررات مربوط ازاولويت قانوني به شرح ذيل برخوردار خواهندبود.
از كل مجوز استخدام هر شهرداری30 درصد آن براي استخدام ايثارگران بومي اختصاص دارد كه 25 درصد آن به فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان 50 درصد و بالاتر و فرزندان آزادگاني كه حداقل 5 سال سابقه اسارت دارند تعلق خواهد گرفت و 5 درصد باقيمانده به ساير جانبازان، آزادگان و رزمندگان و همسر و فرزندان آنان اختصاص خواهد داشت. ضمناً 25 درصد سهميه فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان50 درصد كه از سوي بنياد شهيد و امور ايثارگران معرفي و جذب خواهند شد. فرزندان معظم شاهد و فرزندان جانباز50 درصد و بالاتر كه از سوي بنياد مذكور معرفي نشده‌اند مي توانند در آزمون ثبت‌نام نمايند و درصورت عدم تكميل سهميه از باقيمانده سهميه اختصاصي همان شهر بهره‌مند شوند.
 انتخاب ايثارگران درحد سهميه تعيين شده (5درصد) به ترتيب نمره كسب شده از بين ايثارگران واجد شرايط كه در زمان مقرر ثبت‌نام نموده‌اند انجام خواهد شد.
استخدام مازادبر30 درصد سهميه ايثارگران از طريق رقابت با ساير داوطلبان واجد شرايط صورت خواهد گرفت.
 در گواهي خانواده جانبازان ميبايست جمله «عضو خانواده جانباز از كار افتاده كلي غير قادر به كار» قيد شود، در غيراينصورت اين افراد نمي‌توانند از مزاياي بند1 تذكرات بهره‌مندشوند
ايثارگراني كه از بنياد شهيد و امور ايثارگران كارت شناسايي دارند و افراد وابسته به آنان درصورت ارائه تصوير آن نيازي به اخذ و ارائه گواهي از بنياد مذكور ندارد.
معلولين عادي بومي به شرط كسب حد نصاب نمره لازم و دارابودن شرايط مندرج در آگهي به ترتيب نمره مكتسبه از3% سهميه قانوني مربوطه برخوردار خواهند بود.
 كاركنان غيررسمي شهرداری و سازمانهای وابسته و نيروهاي شركتهاي پيمانكاري طرف قرارداد شهرداري‌ها به ازاي هر سال سابقه خدمت مربوط و مشابه از (2) درصد و حداكثر (20 ) درصد كل امتياز در هر يك از مراحل آزمون استخدامي بصورت جداگانه برخوردار خواهند شد.
 اولويت انتخاب داوطلبان در شرايط يكسان به ترتيب باشاغلين غيررسمي بومي و نيروهاي طرف قرارداد شركت هاي پيمانكار شهرداري و سازمانهای وابسته، داوطلبان بومي و شاغلين غير رسمي مناطق محروم و دورافتاده براي همان مناطق خواهد بود.
داوطلبان بومي متقاضي استخدام در استانهاي فارس، اصفهان، البرز، تهران، كرمانشاه، قم، چهارمحال بختياري ويزد با سپردن تعهد خدمت 10 ساله در محل جغرافيايي خدمت مورد تقاضا ميتوانند از تسهيلات 50% سهميه استخدامي بومي پس از كسب حدنصاب امتياز لازم در آزمون عمومي برخوردارشوند.
تبصره : بومي، به افرادي اطلاق ميشود كه حداقل داراي يكي از ويژگيهاي زير باشند:
الفمحل تولد داوطلب با محل جغرافيايي خدمت مورد تقاضا براي استخدام يكي باشد.
بحداقل دو مقطع تحصيلي از مقاطع تحصيلي(ابتدايي، راهنمايي و متوسطه)را در محل جغرافيايي خدمت مورد تقاضا براي استخدام طي كرده باشد.
جفرزندان پرسنل نيروهاي مسلح درصورتي كه محل 3 سال از سنوات تحصيلي آنها (اعم از ابتدايي، راهنمايي و يا دبيرستان) با محل جغرافيايي خدمت مورد تقاضاي استخدامي يكي باشد نيز بومي تلقي ميشوند.
استفاده از امتياز بومي بودن براي داوطلبان استخدام اختياري بوده و در صورت برخورداري پذيرفته شدگان از امتياز فوق، موظف به سپردن (10) سال تعهد خدمت در محل جغرافيايي مورد تقاضا مي باشند.
به مدارك ارسالي توسط دانشجويان و دارندگان مدارك تحصيلي پايين تر و بالاتر از مقاطع تحصيلي اعلام شده در شرايط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنين مدارك در رشته هاي غيرمرتبط و معادل(به استثناي دارندگان مدارك تحصيلي معادل صادره از دانشگاهها و موسسه‌هاي آموزش عالي كشور كه در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش كشور شركت نموده و قبول شده‌اند و گواهي مبني بر ادامه تحصيل در مقطع بالاتر با ارزش علمي دارند) ترتيب اثر داده نخواهد شد.
مدارك تحصيلي فارغ التحصيلان دانشگاه آزاداسلامي در صورت پذيرفته شدن در آزمون (حداكثر دو ماه پس از اعلام نتيجه)بايستي به تاييد سازمان مركزي دانشگاه مذكور برسد.
كسب حدنصاب نمره لازم در آزمون توانمنديهاي عمومي صرفا به منزله تاييد صلاحيت عمومي داوطلبان و تصحيح اوراق امتحان مي‌باشد و هيچگونه حق استخدام ايجاد نمي‌كند. معرفي داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصي و با رعايت اولويت هاي مقررصورت مي پذيرد.
انتخاب داوطلبان استخدام حداكثر به ميزان 5/1 برابر ظرفيت مورد نياز از ميان افرادي كه حدنصاب نمره آزمون عمومي (60% كل نمره آزمون) را كسب كرده‌اند براساس بالاترين نمره فضلي آزمون تخصصي انجام خواهد شد. داوطلبان استخدام آتش نشاني كه آزمون عملي دارند حداكثر به ميزان 3 برابر ظرفيت مورد نياز و ساير شرايط اعلام خواهد شد.
 داوطلبان استخدام، نبايد از مستخدمين رسمي، ثابت و پيماني ساير دستگاهها دولتي و بازنشسته يا بازخريد خدمت باشند.
 چنانچه در هر مرحله از مراحل امتحان، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب كه به اشتباه يا به عمد اطلاعات خلاف داده يا فاقد شرايط مندرج درآگهي باشد، از انجام مراحل بعدي محروم خواهد شد و مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در متن آگهي بر عهده داوطلب خواهد بود.
 انتخاب نهايي پذيرفته شدگان آزمون پس از موفقيت در كليه مراحل آزمون عمومي و تخصصي، عملی و گزينش صورت خواهد گرفت و تا قبل از صدور احكام استخدام پيماني پذيرفته شدگان حقي براي آنها ايجاد نخواهد شد.
 
 
 
داوطلبان استخدام براي اخذ اطلاعات بيشتر مي‌توانند با شماره تلفن دفتر امور شهري و شوراهاي استان مربوطه به شرح ذيل تماس حاصل نمايند.
نام استان
شماره تلفن
 
نام استان
شماره تلفن
تهران
88466787-021
 
چهارمحال و بختياري
3338883-0381
البرز
34204073-026
 
اصفهان
2220088-0311
كرمانشاه
8220141-0831
 
فارس
2282343-0711
قم
7717151-0251
 
يزد
6112278-0351
داوطلبان ضرورت دارد براي اطلاع از كد و عنوان رشته‌هاي شغلي، رشته‌هاي تحصيلي مرتبط به هر رشته شغلي و جنس (مرد يا زن) مورد پذيرش در هر رشته شغلي به جدول رشته‌هاي شغلي تركيبي هشت استان و جدول مخصوص هر شهر و استان با توجه به استان بومي به شرح ذيل مراجعه نموده و با توجه به اطلاعات مندرج در آنها نسبت به تكميل تقاضانامه ثبت‌نامي اقدام نمايند.

دریافت فایل جدول ترکیبی هشت استان شامل مشاغل مورد نیاز به همراه محل اجرا فرمت Pdf

دریافت جداول به تفکیک هر استان

تهران فارس
البرز یزد
قم چهارمحال و بختیاری
اصفهان کرمانشاه

 

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور
 
 • مهلت ثبت نام : تا پایان روز  سه شنبه 1392/02/31 تمدید شد
 

 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • پیشنهاد ویژه برای متقاضیان آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1396

  دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1386 ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی دستگاههای اجرایی در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

  دانلود فایل

 • پیشنهاد ویژه به متقاضیان آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال 1396

  استخدام وزارت نیرو

  دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی این بانک در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی را قورت بده !

   

  این مجموعه ارزشمند " از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی "  شامل :

  • نحوه بررسی آیتم های آگهی های استخدامی
  • آنالیز شرایط و تطبیق محتویات آگهی های استخدامی
  • نحوه نوشتن رزومه کاری جذاب و استاندارد
  • نمونه سوالات آزمونهای استخدامی شرکت های دولتی و خصوصی معتبر و بزرگ (بانکها، سپاه، آموزش و پرورش، ارتش، وزارت نیرو، تامین اجتماعی و ده ها سازمان دیگر )
  • بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی
  • سوالات مصاحبه استخدامی با جواب
  • بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی
  • تحلیل و بررسی معاینات پزشکی
  • و ده ها مورد دیگر

  که با مطالعه کامل این کتاب میتوانید با آمادگی کامل همراه با اعتماد بنفس عالی در آزمونها ، مصاحبه ها و مراحل گزینش انواع ارگان های دولتی و خصوصی شرکت کنید.

  دانلود این مجموعه ارزشمند و گرانبها

 • نمونه سئوالات عمومی استخدامی + پاسخ تشریحی

  این بسته شامل اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش طی سالهای اخیر به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی  میباشد .

  ین بسته نمونه سئوالات عمومی استخدامی برای آزمونهای پیش رو ، شامل موارد زیر میتواند بسیار مفید و کاربردی باشد و شما را با فضای کلی نمونه سئوالات مطرح شده در این آزمون ها آشنا نماید :

  • سومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی
  • آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  • آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی
  • آزمون استخدامی بانک ها و موسسات مالی و غیرمالی
  • آزمون استخدامی تامین اجتماعی
  • آزمون استخدامی وزارت نیرو
  • و سایر آزمون های استخدامی که دارای بخش سئوالات عمومی می باشند

  قطعا با مطالعه این نمونه سئوالات استخدامی ، بسیاری از سئوالات شما در خصوص منبع ، نوع و سطح سئوالات استخدامی مهم که از طریق سازمان سنجش کشور که از این به بعد همه ساله شاهد اجرای آن توسط این سازمان خواهیم بود ، پاسخ داده خواهد شد و می توانید شمایی کلی را در خصوص این آزمون های استخدام داشته باشید. و از طرفی با بررسی این سئوالات میزان تسلط خود را در مباحث مطرح شده ، خواهید سنجید و به طبع آن خود را برای آزمون های پیش رو آماده تر خواهید ساخت.

  دانلود این مجموعه مفید و با ارزش


  دیدگاه کاربران

  امکانات ویژه برای کارفرماها

  امکانات بسیار خاصی را برای کارفرمایان مهیا کرده ایم که می توانند بهینه تر و سریعتر از هر زمان دیگری به خواسته های خود در بخش جذب کارمند دست پیدا کنند

  مشاهده

  خدمات کارفرمایان

  کارفرمایان با درج آگهی خود در سایت و درج شرایط و خصوصیات کامل کارمندان خود در آن ، در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنند

  مشاهده

  رزومه کاری

  کارجویان با ثبت کامل رزومه خود و درج سوابق و توانایی های خود در آن ، شانس شان را برای بهتر دیده ترشدن و انتخاب شدن توسط کارفرمایان چند برابر می کنند

  مشاهده

  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام