X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/08/08
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

رئیس اداره آموزش و پژوهش مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور خبر داد

آغاز ثبت نام آزمون ارزشیابی استخدامی روحانیون  اهل سنت

رئیس اداره آموزش و پژوهش مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور گفت: ثبت نام سومین دوره آزمون ارزشیابی استخدامی روحانیون شاغل اهل سنت در سطوح 1 و 2از 25 مهرماه آغاز و تا 15 آبان ادامه خواهد داشت.

سید قربان حسینی به ایرنا اظهار داشت: آن دسته از روحانیون اهل سنت که در یکی از ارگان های دولتی یا غیر دولتی به صورت تمام وقت و یا پاره وقت مشغول فعالیت هستند می توانند با مطالعه دفترچه راهنمای آزمون در سایت دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور و احراز شرایط عمومی و اختصاصی به اداره آموزش و پژوهش مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور اضافه کرد: مدرسان و اساتید مدارس علوم دینی اهل سنت می توانند در آزمون تعیین سطح ویژه مدرسین شرکت نمایند.

حسینی گفت: ائمه جمعه، جماعات و پرسنل اداری مدارس علوم دینی نیز می توانند در این آزمون با احراز شرایط لازم شرکت نمایند.

به گفته وی، آزمون ارزشیابی استخدامی روحانیون اهل سنت10 اسفند ماه جاری و همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.

منبع خبر :  بازارکار مورخه 6 آبان 1391

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام