X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/12/13
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

شرکت ملی نفت ایران با انتشار اطلاعیه ای آخرین تغییرات آزمون استخدامی این شرکت را اعلام کرد.


همزمان با آغاز استخدام شرکت ملی نفت ایران این شرکت با انتشاراطلاعیه ای اعلم کرد که گروه شغلی "پزشک عمومی" به نیازه ای  استخدامی دراستان های خوزستان،مازندران و هرمزگان اضافه شده است. همچنین موارد آزمون تخصصی گروه شغلغی "کارشناس بهداشت" نیز تغیر نموده است.


بر اساس این اطلاعیه  با توجه به تغیربرخی از کدهای مورد نیازبرای ثب تان (دانشگاه و رشته و گرایش های تحصیلی) لازم است داوطلبان نسبت به استخراج دوباره کدهای جدید اقدام کنند.


در اطلاعیه فوق اشاره شده است که با توجه به پرسش از داوطلبان در خصوص عدم تطابق مواد آزمون تخصی با دروش دانشگاهی رشته های تحصیلی به اطلاع می رساند مواد آزمون تخصصی بر اساس"دانش های ورد نیاز مشاغل شرکت نت" تدوین گردیده است.


لازم به ذکر است که شرکت ملی نفت ایران به منظور تامین نیرو انسانی ورد نیاز خود جت خدمت در مناطق عملیاتی و خارج از کلانشهر تهران از بین داوطبان واجد شرایط مرد و زن در مقاطع تحصیلی کاردانی و بالاتر از طیق برگاری آزمون کتبی مصاحبه استخدامی گزینش و طب صنعتی استخدام می کند.
براین اساس  داوطلبان می توانند جهت ثبت نا تا ساعت 24 روز 15 بهمن به پایگاه اینترنتی این شرکت به نشانی  www.azmoon.nioc.ir مراجعه کنند.


در اطلاعیه شرکت نفت اشاره شده است که مهلت ثبت نام تمدید نمی گردد و همچین داوطلبانی که پس از ثبت نام و تایید نهایی موفق به اخذ کد رهگیری نشده اند می توانند جهت بازیابی کد رهگیری از منوی سمت راست سایت ثبت نام گزینه بازیابی کد رهگیری اقدام نمایند.

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام