X
کارفرما کارفرما هستم کارجو کارجو هستم

آخرین اخبار در مورد آزمون استخدامی سازمان شهرداری ها

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/01/20
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

استانداري ها آگهي آزمون استخدامي شهرداري را به سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور ارسال نمايند معاون برنامه ريزي و توسعه سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور از معاونت هاي عمراني استانداري هاي 13 استاني كه آزمون استخدامي شهرداري ها تاكنون در آنها انجام نشده،خواست تا آگهي هاي استخدام را تا خاتمه فروردين ماه به اين معاونت ارسال نمايند.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، محسن كوشش تبار با بيان مطلب فوق در خصوص آزمون استخدامي شهرداري ها گفت : با توجه به برنامه ريزيهاي انجام شده بحمدالله پس از گذشت چندين سال در سال 90 طي دو مرحله،آزمون استخدام شهرداري هاي كشور در 18 استان از طريق سازمان شهرداريها و با همكاري سازمان سنجش آموزش كشور برگزار شد و براي اولين بار بود كه اين امر در يك حركت منسجم و با رعايت عدالت محوري انجام پذيرفت. وي افزود : در همين راستا و با توجه به برنامه ريزي هاي انجام شده جهت فعاليتهاي اين معاونت در سال جاري و همچنين با عنايت به مذاكراتي كه با سازمان سنجش آموزش كشور صورت گرفته است پيش بيني مي گردد كه مرحله سوم آزمون در نيمه دوم سه ماهه اول سال 91 برگزار گردد.

azmoon1.com

كوشش تبار در ادامه گفت : تاريخ قطعي آزمون درحال حاضر تعيين نگرديده است ليكن از آنجا برگزاري آزمون استخدامي و صدور مجوز جهت آگهي استخدام استانها فرايندهاي لازم خود را داشته ، آگهي هاي استخدام ابتدا مي بايست در دفتر تشكيلات ونيروي انساني سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور بررسي گرديده و سپس براي تأييد و اخذ مجوز نهايي به معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهوري ارسال گردد. معاون برنامه ريزي و توسعه سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور افزود : لذا معاونتهاي عمراني استانداري هاي 13 استان باقيمانده در صورتي كه شهرداريهاي تابعه آنان تقاضاي به كارگيري نيرو را دارند و چنانچه تاكنون در اين خصوص اقدامي ننموده اند مي بايست آگهي استخدام و مدارك لازم را با رعايت 80 درصد پستهاي بلاتصدي و سقف 33درصد بودجه و بر اساس الگو و ضوابط مشخص شده از سوي اين معاونت تهيه و تا پايان فروردين ماه به اين معاونت ارسال نمايند. لازم به ذكر است طي دو مرحله آزمون استخدامي شهرداري ها و در مهرماه و دي ماه سال 90 در مجموع هفت هزار و 46 نفر در 683 شهرداري كشور در 18 استان به صورت پيماني استخدام خواهند شد.

 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • پیشنهاد ویژه برای متقاضیان آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1396

  دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1386 ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی دستگاههای اجرایی در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

  دانلود فایل

 • پیشنهاد ویژه به متقاضیان آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال 1396

  استخدام وزارت نیرو

  دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی این بانک در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی را قورت بده !

   

  این مجموعه ارزشمند " از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی "  شامل :

  • نحوه بررسی آیتم های آگهی های استخدامی
  • آنالیز شرایط و تطبیق محتویات آگهی های استخدامی
  • نحوه نوشتن رزومه کاری جذاب و استاندارد
  • نمونه سوالات آزمونهای استخدامی شرکت های دولتی و خصوصی معتبر و بزرگ (بانکها، سپاه، آموزش و پرورش، ارتش، وزارت نیرو، تامین اجتماعی و ده ها سازمان دیگر )
  • بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی
  • سوالات مصاحبه استخدامی با جواب
  • بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی
  • تحلیل و بررسی معاینات پزشکی
  • و ده ها مورد دیگر

  که با مطالعه کامل این کتاب میتوانید با آمادگی کامل همراه با اعتماد بنفس عالی در آزمونها ، مصاحبه ها و مراحل گزینش انواع ارگان های دولتی و خصوصی شرکت کنید.

  دانلود این مجموعه ارزشمند و گرانبها

 • نمونه سئوالات عمومی استخدامی + پاسخ تشریحی

  این بسته شامل اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش طی سالهای اخیر به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی  میباشد .

  ین بسته نمونه سئوالات عمومی استخدامی برای آزمونهای پیش رو ، شامل موارد زیر میتواند بسیار مفید و کاربردی باشد و شما را با فضای کلی نمونه سئوالات مطرح شده در این آزمون ها آشنا نماید :

  • سومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی
  • آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  • آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی
  • آزمون استخدامی بانک ها و موسسات مالی و غیرمالی
  • آزمون استخدامی تامین اجتماعی
  • آزمون استخدامی وزارت نیرو
  • و سایر آزمون های استخدامی که دارای بخش سئوالات عمومی می باشند

  قطعا با مطالعه این نمونه سئوالات استخدامی ، بسیاری از سئوالات شما در خصوص منبع ، نوع و سطح سئوالات استخدامی مهم که از طریق سازمان سنجش کشور که از این به بعد همه ساله شاهد اجرای آن توسط این سازمان خواهیم بود ، پاسخ داده خواهد شد و می توانید شمایی کلی را در خصوص این آزمون های استخدام داشته باشید. و از طرفی با بررسی این سئوالات میزان تسلط خود را در مباحث مطرح شده ، خواهید سنجید و به طبع آن خود را برای آزمون های پیش رو آماده تر خواهید ساخت.

  دانلود این مجموعه مفید و با ارزش


  دیدگاه کاربران

  امکانات ویژه برای کارفرماها

  امکانات بسیار خاصی را برای کارفرمایان مهیا کرده ایم که می توانند بهینه تر و سریعتر از هر زمان دیگری به خواسته های خود در بخش جذب کارمند دست پیدا کنند

  مشاهده

  ثبت آگهی استخدام

  کارفرمایان با ثبت آگهی استخدامی خود در سایت و درج شرایط و خصوصیات کامل کارمندان خود در آن ، در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنند

  مشاهده

  رزومه کاری

  کارجویان با ثبت کامل رزومه خود و درج سوابق و توانایی های خود در آن ، شانس شان را برای بهتر دیده ترشدن و انتخاب شدن توسط کارفرمایان چند برابر می کنند

  مشاهده

  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام