ما را حمایت کنید
 

آخرین اخبار در مورد آزمون استخدامی سازمان شهرداری ها

تاریخ انتشار: 1391/01/20
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
وضعیت آگهی:
غیر فعال
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

استانداري ها آگهي آزمون استخدامي شهرداري را به سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور ارسال نمايند معاون برنامه ريزي و توسعه سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور از معاونت هاي عمراني استانداري هاي 13 استاني كه آزمون استخدامي شهرداري ها تاكنون در آنها انجام نشده،خواست تا آگهي هاي استخدام را تا خاتمه فروردين ماه به اين معاونت ارسال نمايند.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، محسن كوشش تبار با بيان مطلب فوق در خصوص آزمون استخدامي شهرداري ها گفت : با توجه به برنامه ريزيهاي انجام شده بحمدالله پس از گذشت چندين سال در سال 90 طي دو مرحله،آزمون استخدام شهرداري هاي كشور در 18 استان از طريق سازمان شهرداريها و با همكاري سازمان سنجش آموزش كشور برگزار شد و براي اولين بار بود كه اين امر در يك حركت منسجم و با رعايت عدالت محوري انجام پذيرفت. وي افزود : در همين راستا و با توجه به برنامه ريزي هاي انجام شده جهت فعاليتهاي اين معاونت در سال جاري و همچنين با عنايت به مذاكراتي كه با سازمان سنجش آموزش كشور صورت گرفته است پيش بيني مي گردد كه مرحله سوم آزمون در نيمه دوم سه ماهه اول سال 91 برگزار گردد.

azmoon1.com

كوشش تبار در ادامه گفت : تاريخ قطعي آزمون درحال حاضر تعيين نگرديده است ليكن از آنجا برگزاري آزمون استخدامي و صدور مجوز جهت آگهي استخدام استانها فرايندهاي لازم خود را داشته ، آگهي هاي استخدام ابتدا مي بايست در دفتر تشكيلات ونيروي انساني سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور بررسي گرديده و سپس براي تأييد و اخذ مجوز نهايي به معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهوري ارسال گردد. معاون برنامه ريزي و توسعه سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور افزود : لذا معاونتهاي عمراني استانداري هاي 13 استان باقيمانده در صورتي كه شهرداريهاي تابعه آنان تقاضاي به كارگيري نيرو را دارند و چنانچه تاكنون در اين خصوص اقدامي ننموده اند مي بايست آگهي استخدام و مدارك لازم را با رعايت 80 درصد پستهاي بلاتصدي و سقف 33درصد بودجه و بر اساس الگو و ضوابط مشخص شده از سوي اين معاونت تهيه و تا پايان فروردين ماه به اين معاونت ارسال نمايند. لازم به ذكر است طي دو مرحله آزمون استخدامي شهرداري ها و در مهرماه و دي ماه سال 90 در مجموع هفت هزار و 46 نفر در 683 شهرداري كشور در 18 استان به صورت پيماني استخدام خواهند شد.

مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

دیدگاه کاربران