X
کارفرما کارفرما هستم کارجو کارجو هستم
واریز یارانه خرداد | زمان واریز یارانه خرداد 96 اعلام شد
تاریخ انتشار: 1396/03/17
تعداد دیدگاه: 47 دیدگاه

واریز یارانه خرداد 96 واریز یارانه خرداد 96 روز 26 خرداد ماه 1396 در ساعت 24:00 خواهد بود. زمان واریز خرداد اردیبهشت 96 در همین صفحه رسما اعلام میشود و….


مشاهده
سوالات مصاحبه استخدامی با جواب
تاریخ انتشار: 1396/02/04
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه

سوالات مصاحبه استخدامی با جواب سوالات مصاحبه استخدامی با جواب : آیا بدنبال استخدام شدن در سازمانها و ارگانهای بزرگ هستید و موفقیت در آزمون و مصاحبه های دولتی برایتان….


مشاهده
استخدام بانک 96 | اطلاعیه های استخدام بانک سال 96 + استخدام بانک ۹۶
تاریخ انتشار: 1396/02/01
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه

استخدام بانک 96 استخدام بانک 96 : در این صفحه آخرین فراخوان های استخدام بانک سال 96، چگونگی استخدام بانک ۹۶، اخبار و آگهی های استخدامی بانک 96 قرار میگیرد. اگر….


مشاهده
سوالات استخدامی بانک تجارت + دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو
تاریخ انتشار: 1396/01/31
تعداد دیدگاه: 25 دیدگاه

سوالات استخدامی نمونه سوالات استخدامی بانک تجارت را ارزان تر از سایت های مشابه تهیه کنید! دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو نیز با قیمتی بسیار ارزانتر در سایت استخدامی….


مشاهده
استخدام قاضی دادگستری | راهنمایی و شخصیت شناسی
تاریخ انتشار: 1396/01/29
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه

استخدام قاضی استخدام قاضی دادگستری | راهنمایی و شخصیت شناسی : در این صفحه توضیحات کاملی مبنی بر نحوه استخدام قاضی در دادگستری ها بدست می آورید. همچنین راهنمایی آزمون….


مشاهده
انتخابات ٩۶ + اخبار انتخابات ریاست جمهوری 96
تاریخ انتشار: 1396/01/26
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه

انتخابات ٩۶ انتخابات ٩۶ + اخبار انتخابات ریاست جمهوری 96 | آخرین اخبار روز در رابطه با انتخابات 96 را اینجا پیگیری کنید. اخبار کاندیدای ریاست جمهوری در این صفحه….


مشاهده
کاریابی بین المللی ترکیه + راهنمای آموزشی استخدام در کشور ترکیه
تاریخ انتشار: 1396/01/24
تعداد دیدگاه: 4 دیدگاه

کاریابی بین المللی ترکیه کاریابی بین المللی ترکیه : اگر شما نیز از علاقه مندان به کار در ترکیه و یا استخدام در ترکیه و جستجوی شغل مورد علاقه خود در….


مشاهده
[email protected] استخدام در شبکه جم تی وی + استخدام شبکه جم
تاریخ انتشار: 1396/01/20
تعداد دیدگاه: 41 دیدگاه

[email protected] [email protected] اگر جویای کار در ترکیه [email protected] group.tv هستید، حتما این صفحه استخدام در ترکیه را دنبال کنید. در این مقاله از چگونگی استخدام در شبکه جم تی وی و….


مشاهده
حداقل حقوق سال 96 + افزایش حقوق سال 96 + پایه حقوق سال 96
تاریخ انتشار: 1396/01/18
تعداد دیدگاه: 17 دیدگاه

حداقل حقوق سال 96 حداقل حقوق سال 96 : با نزدیک شدن به سال نو و چالش افزایش حقوق سال 96 ، وزارت کار با بررسی تغییرات اقتصادی، صورت گرفته در کشور در….


مشاهده
شغل حضرت ابوالفضل + کسب و کار و منبع درآمد از دیدگاه ائمه اطهار
تاریخ انتشار: 1396/01/05
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه

شغل حضرت ابوالفضل شغل حضرت ابوالفضل + کسب و کار و منبع درآمد از دیدگاه ائمه اطهار  | در این صفحه به طور کامل ائمه اطهار علیه السلام و همچنین….


مشاهده

اخبار استخدامی

مشاهده همه

امکانات ویژه برای کارفرماها

امکانات بسیار خاصی را برای کارفرمایان مهیا کرده ایم که می توانند بهینه تر و سریعتر از هر زمان دیگری به خواسته های خود در بخش جذب کارمند دست پیدا کنند

مشاهده

ثبت آگهی استخدامی توسط کارفرما

کارفرمایان با ثبت آگهی استخدامی خود در سایت و درج شرایط و خصوصیات کامل کارمندان خود در آن ، در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنند

مشاهده

ثبت رزومه توسط کارجو

کارجویان با ثبت کامل رزومه خود و درج سوابق و توانایی های خود در آن ، شانس شان را برای بهتر دیده ترشدن و انتخاب شدن توسط کارفرمایان چند برابر می کنند

مشاهده

نمونه سوال استخدامی

  • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

    در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
  • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام
  • بازارکار