X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

درج آگهی استخدام – ثبت آگهی استخدام ارزان در سامانه کاریابی ایران

درج آگهی استخدام

یک سایت و هزار و یک فرصت شغلی! کاریاب فقط یک سایت ساده برای درج آگهی استخدام ساده نیست. ثبت آگهی استخدام در سایت کاریاب ، ثبت رزومه حرفه‌ای افرادی را به دنبال دارد که جویا کار هستند؛ اما دقیقا می‌خواهند مطابق با تخصص خود مشغول به کار شوند. روزانه هزاران فرصت شغلی توسط افرادی که ما آن‌ها را “کارفرما” می‌خوانیم در وب سایت کاریاب درج می‌شود. تمام فرصت‌های شغلی مرتبط با رشته‌های تحصیلی تحت پوشش دانشگاه‌های کشور در وب سایت کاریاب وجود دارند و به احتمال 99 درصد قطعا یکی از این هزار و یک فرصت شغلی روزانه با تخصص شما مطابقت دارد.

ثبت آگهی استخدام در سایت کاریاب ، ثبت فرصت

ثبت آگهی استخدام در سایت کاریاب پایان داستان نیست! داستان یافتن نیروی کار تخصصی در سایت کاریاب با وجود امکانات پیشرفته‌ای که در پنل هر یک از کارفرمایان به صورت اختصاصی وجود دارد مهیج‌تر می‌شود. شما به عنوان کارفرما بعد از درج آگهی استخدام در سایت کاریاب با یک سیستم جداسازی خودکار رو به رو می‌شوید که تمام متقاضیان شغلی مرتبط شما را پیشنهاد می‌دهد. پس دیگر حتی زحمت جستجوی کارجو را به خود ندهید! تفکیک رزومه‌های کارجویان در سایت کاریاب بر اساس پارامتر‌های مختلفی نظیر شهر، رشته و …انجام می‌شود و بعد از وارد کردن این مشخصه‌ها ، خرج پیدا کردن نزدیک‌ترین کارجو به فرصت شغلی شما تنها یک کلیک است!

ثبت نام با موفقیت انجام شد.اکنون میتوانید با با مشخصات ثبت شده ، وارد پنل کاربری خود شوید.
ورود به ناحیه کاربری

 

ثبت آگهی استخدام

ثبت آگهی استخدام

درج آگهی استخدامی هوشمندانه به سبک کاریاب

کار کمتر اما هوشمندانه شیوه ای از فعالیت است که به جای این که از شما وقت بگیرد وقت آزاد در اختیار شما قرار می دهد و در عین بهره وری از کار لذت می برید. این داستان کسب و کارهای برتر دنیا است که امروزه با استفاده از کاریابی مجازی نیروهای شغلی تازه نفس جذب می‌کنند. درج آگهی استخدام در سایت کاریاب و دیده شدن آن توسط متقاضیان شغلی دقیقا همان روند انتخاب هوشمندانه‌ای است که فرد با توجه به توانمندی‌های خود برای اشتغال اقدام می‌کند. وب سایت کاریاب با حذف واسطه‌ها و ایجاد یک ارتباط بی حد و حصر و پایدار بین کارجو و کارفرما در تلاش است موانع استخدامی و کاریابی را در کشور از میان بردارد. به امید این که بازار کار کشور تکان اساسی بخورد و با رسیدن کارجویان لایق به کارفرما “جستجو مشاغل و استخدام” برای هیچکس رویا نباشد! اگرچه کاریاب، بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین بانک اطلاعاتی شغلی ایران، تا کنون نقش به سزایی در این امر داشته است.

از طریق سایت کاریاب نیروی متخصص مورد نیاز کارفرمایان سراسر کشور، در سریعترین زمان ممکن معرفی خواهند شد. امروزه شرکت ها، سازمان ها و ارگان های مختلف به دنبال استخدام نیروی های انسانی متخصص و متعهد به کار هستند و استخدام شخص مناسب از دغدغه های کارفرمایان می باشد. سایت کاریاب دارای مجموعه ای از کارجویان متخصص و متعهد است که کارفرمایان می توانند با توجه به تخصص مورد نظر به اطلاعات کارجو دسترسی داشته باشند و نسبت به استخدام آنها اقدام نمایند. از طریق سایت کاریاب کلیه کارفرمایان می توانند ثبت آگهی استخدام خود را در هر رشته و از هر شهری ثبت نمایند تا در سریعترین زمان ممکن بتوانند نیروی انسانی متخصص مورد نیاز خود را جذب کنند.
این سایت به صورت روزانه اقدام به انتشار و درج آگهی استخدام شهرها و رشته های مختلف می نماید و مشاهده آگهی ها به صورت روزانه توسط کارجویان شانس بیشتری را برای کارفرمایان به همراه دارد تا بتواند نیروی مورد نظر خود را پیدا نمایند.

عنوان شغل، نام شرکت و یا تخصص+ اینتر!

شغل شما چیست ؟ کارمند، کارگر، مهندس؟ مهارت و تخصص شما چیست ؟ دامپزشک؟ دندانپزشک، خرید و فروش خودرو، آرایشگر، منشی؟
علاوه بر این که با درج آگهی استخدام در سایت کاریاب امکان دسترسی به بانک رزومه گسترده در سطح کشور وجود دارد شما با ثبت رزومه خود قادر خواهید بود با جستجو در میان فرصت‌های شغلی از خدمات رایگان کارجویان سایت ما بهره‌مند شوید. به منظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب می‌توانند به صورتر کاملا رایگان رزومه خود را به شکل مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگ‌ترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند.

 

درج آگهی استخدام

درج آگهی استخدام

کاریاب ، اولویت اول کارجویان

کاریاب اولین و کهنه‌ کارترین وب سایت کاریابی کشور با برخورداری از بزرگ‌ترین بانک اطلاعاتی رزومه کشور ، اولویت اول کارجویانی است که از سراسر کشور برای دستیابی به جایگاه شغلی واقعی خود در تلاش هستند. با این اوصاف شایسته است بگوییم تمام ایران و کارجویان ایرانی با ثبت آگهی استخدام در سایت کاریاب زیر پای شما قرار دارد. کافی است یک بار شانس خود را امتحان کنید! چرا باید در کاریاب به درج آگهی استخدام بپردازیم ؟

 • معرفی شرکت شما به بهترین شکل و امکان رقابت با سایر رقبا
 • امکان دسترسی به بانک رزومه به روز از متخصصین کشور
 • درج آگهی استخدام در هر زمان و به صورت نامحدود
 • نمایش آگهی های استخدامی کارفرما در پنل کارجویان مرتبط با تخصص
 • نمایش ثبت آگهی استخدام شما در سایت و مشاهده آن توسط متخصصین کارجو
 • اطلاع رسانی سریع به روش های متفاوت به کارجویان
 • اطلاع رسانی آگهی های استخدامی از طریق ایمیل
 • امکان دریافت و مشاهده رزومه کارجویان با توجه به رشته، تخصص و استان مورد نیاز کارفرما
 • انتشار آگهی ها در گروها و شبکه های اجتماعی
 • استخدام بهترین متخصصین در شرکت و سازمان شما
 • بررسی اطلاعات آماری آگهی درج شده کارفرما
 • صرفه جویی در زمان و هزینه

سایت درج آگهی استخدام کاریاب ، مناسب ترین نیروی انسانی متخصص را به کارفرمایان معرفی می کند و فرصت شغلی مناسب را برای کارجویان نیز فراهم می آورد. با ثبت آگهی استخدامی در سایت کاریاب در سریعترین زمان و با کمترین هزینه، بهترین متخصصان ایرانی را در شرکت خود استخدام نمایید.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام
 • بازارکار